KRYSZTAŁY I GEODY

Miłodzieło to w największej mierze kryształy, dlatego nie mogło ich również zabraknąć w większych bryłkach, plastrach i geodach.

Jeżeli kochacie kryształy i chcecie je mieć przy sobie, ale niekoniecznie lubicie nosić biżuterię albo zwyczajnie chcecie mieć kryształowe wsparcie w swoim domu, przy łóżku lub miejscu pracy, takie okazy również u mnie znajdziecie.

 

Możemy też stworzyć wspólnie kryształowe czary w zestawach. 

KRYSZTAŁOWE ZESTAWY

Kryształowe zestawy to czary energetyzujące przestrzeń, w której się znajdują, aby sprzyjała nam w najlepszy możliwy sposób. Kryształy możemy umieścić w dowolnym miejscu, aby były z nami tam, gdzie ich najbardziej potrzebujemy. 

Możliwości czarów są nieograniczone! Wszystko zależy od tego, jakie kryształy znajdą się w środku i ile ich będzie. Mogą wspierać nasz rozwój osobisty, zdolności parapsychiczne, obfitość finansową, ochronę, czystość energetyczną, czy zdrowie. 

WYKONANIE

Zestawy znajdują się w drewnianej skrzyni, która początkowo ma jasnobrązową barwę. Tworzę w środku skrzyni mięciutkie podłoże z mchu i dokładam elementy lasu, które sam zbieram. Każda z nich jest żywą, mini makietą lasu wypełnioną po drzazgi magią.

Miłodziełowe skrzynie są malowanie trzema kolorami - czarny, biały i fioletowy (skrzynia może mieć inne barwy lub pozostać w naturalnym kolorze). Tworzę na nich istny kosmos, a po wyschnięciu przyklejam na wierzch logo Miłodzieła wraz z energetyzującym ametystem.

 

Jeżeli będziemy systematycznie zraszać ten skrawek lasu, zostanie z nami na długo i będziemy czuć stale jego zapach. Przy dobrej ręce będzie rozwijać się razem z nami!

WARIANTY

Pojedyncze bryłki i geody są wycenianie indywidualnie w zależności od rodzaju minerału, jego wielkości oraz wyjątkowości. 

W przypadku zestawów, mamy kilka możliwości: klasyczne pudełko Miłodzieła, mała skrzynia (2 zdjęcie) oraz duża skrzynia (1 i 3 zdjęcie). 


Pudełko - 9 cm x 9 cm - 95 zł 
Mała skrzynia - 20 cm x 27 cm - 245 zł*
Duża skrzynia - 25 cm x 34 cm - 295 zł*

*podane kwoty są stworzone w oparciu o kryształy z powyższych zestawów. 

Miłodzieło-07.png

NAPISZ DO MNIE 

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!