MAGICZNA BIŻUTERIA

Swoje miłe dzieła tworzę z kryształów i rzemienia lub sznurka. Uwielbiam prostotę, dlatego inspirację czerpię z surowych form minerałów. Tworzę z nich naszyjniki oraz bransoletki, a niekiedy również kolczyki.
 

Każdy z nich ma swoją moc i umiejętności, którymi będzie Cię wspierać. Wszystkie mają swoją świadomość, świetlistą energię i znacznie, znacznie więcej, niż mogłoby nam się wydawać. 

Jeśli szukasz odpowiedniego kryształu dla siebie, napisz do mnie a wspólnie dobierzemy najlepszy na tu i teraz.

Zobacz, czym są Miłodziełowe amulety i jak pracują: 
https://www.youtube.com/watch?v=jWe8jzu4_Nw&t=3s&ab_channel=Mi%C5%82odzie%C5%82o

KRYSZTAŁY

AKWAMARYN

Nie potrzebuje wiele czasu, żeby otworzyć nasze serce, ale robi to w wyjątkowo subtelny sposób. Wyciąga na wierzch nasze uczucia i myśli, delikatnie pokazując, co nas aktualnie trapi i z czym mamy się uporać.

DSC_0927.jpg
DSC_0935.jpg

AMAZONIT

Ma w sobie dużo potencjału energii kobiecej, która odpowiada za kreatywność, uczuciowość, lekkość i zabawę - pamiętajmy, że każdy z nas ma ją w sobie.

AMETYST

Jeden z najpopularniejszych kamieni, top 2, które warto mieć w swojej kolekcji. Ametyst jest kamieniem o bardzo szerokim działaniu i każdemu z nas zaoferuje coś innego. Podnosi on moc kryształów, które są w jego zasięgu, a przede wszystkim naszą moc i talenty, które w sobie nosimy.

DSC_0741.jpg
DSC_0163.jpg

CZARNY TURMALIN

Wielu z nas zna go i uwielbia ze względu na jego właściwości ochronne, które zabezpieczają nas przed niechcianymi energiami, podczepieniami, wampirami energetycznymi i atakami energetycznymi. Wszelkie uroki i złożyczenia - sio!

CYTRYN

Nie odbiegniemy wielce od prawdy, jeżeli powiemy, że jest w nim zawarty promień słońca. Cytryny dodają nam energii, pozytywności, motywacji i chęci do działania. Nazywane są również kamieniami pieniężnymi, których energia płynie z mocy żywiołu wiatru.

DSC_0045.jpg
DSC_0942.jpg

FLUORYT

Fluoryt jest m.in. kamieniem równowagi, który oczyszcza i harmonizuje naszą aurę i wibrację, a za tym idzie spokój umysłu. Uzdrawia nasze ciało energetyczne i oczyszcza je. Świetnie sprawdza się do świadomego śnienia, a także trzyma w harmonii naszą wibrację podczas podróży sennych.

KALCYT

Jest jednym z popularniejszy minerałów występujących na świecie, a jego możliwości są niezwykle szerokie. Wszystko zależy od tego, która z jego barw znajdzie się w naszych rękach. Każda z odmian będzie pozytywnie wpływać na stan naszej równowagi, będzie pomocny w transformacjach i procesach, których doświadczamy.

DSC_0974.jpg
DSC_0134.jpg

KWARC DYMNY

Jest kamieniem ochronnym, który działa jak strzała - intencjonujemy go na konkretną osobę lub sytuację, aby więcej nas nie spotykała albo ostrzegała przed jej nadejściem. Kwarc dymny może tez spełniać funkcję przyciągania - szczególnie, kiedy jest podwójny.

KWARC Z HEMATYTEM

Kwarc ten jest wzbogacony o hematyt, który działa wzmacniająco na naszą energetykę i ciało. Współpracuje z układem krwionośnym, co sprawia, że dobrze działa na odporność, dotlenienie organizmu czy detoksykację. Wzmacnia też nasze serce i magnetyzm ciała.

DSC_0950.jpg
DSC_0744.jpg

KWARC RÓŻOWY

Niektórzy mówią, że jest to kamień miłości oraz przyjaźni - owszem, jest, ale nie tylko! Przede wszystkim kwarc różowy jest kamieniem uzdrawiającym nasze serce, a co za tym idzie, otwiera je na zdrowe relacje z innymi osobami. 
Jak mawia RuPaul: "If you can't love yourself, how in the hell you gonna love somebody else?"

KYANIT

Zwany inaczej "kamieniem dyplomatów". Kyanit jest dość specyficznym kamieniem, który jest dość chłodny, ale przy tym bardzo konkretny. Reguluje pracę naszych czakr, a co za tym idzie, wspiera pracę naszego ciała energetycznego, które sprawniej usuwa nasze blokady.

DSC_0853.jpg
DSC_0862.jpg

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Kryształy górskie posiadają w sobie dużo filtrów, pryzmatów i szklanych ścian, dlatego dobrze sprawdzają się jako narzędzia ochronne oraz oczyszczające. To dzięki filtrowaniu energii otoczenia mogą nas informować o nadchodzących wydarzeniach - trochę takie intuicyjne światełko - a w wodzie świetnie poradzą sobie z restrukturyzacją jej cząsteczek.

KRYSZTAŁ LEMURYJSKI

Jeżeli pałasz się channelingiem lub interesują Cię historie dawnych cywilizacji, ten kryształ może Cię zainteresować.

DSC_0955.jpg

Jeśli nie widzisz tutaj kryształu, który Cię interesuje - napisz do mnie. Zapewne mam go przy sobie, ale jeszcze nie zrobiłem mu ładnych zdjęć. :)

TYGRYSIE OKO

Kamień też współpracuje z naszą czakrą splotu słonecznego, czyli m.in. funkcjami trawiennymi naszego organizmu. Na polu fizycznym odpowiada on za wsparcie układu trawiennego, pracy nerek, sprawniejszej detoksykacji organizmu. Niektórzy odczuwają jego działanie również na swoim wzroku, co może też odpowiadać rozwojowi intuicji i widzeniu więcej.

DSC_0069.jpg
DSC_0828.jpg

SELENIT

Jest kamieniem uzdrawiającym o silnie anielskiej energii. Jego na pozór chłodna struktura potrafi stopić niejeden lodowiec - metaforycznie mówiąc.

SERPENTYNIT

Serpentynit odnosi się głównie do relacji międzyludzkich, więzi, które nas łączą z innymi. Jego wężowa natura pokaże nam, kto jest w naszym towarzystwie „żmiją”, a kto nie. Jednak przede wszystkim pokaże w nas samych zachowania, którymi kąsamy samych siebie - ale innych również.

SZUNGIT

Jest odmianą węgla, który ma działanie ochronne, pochłaniające i oczyszczające, ale przede wszystkim działa jako odpromiennik - pochłania smog elektromagneyczny, co w dzisiejszej dobie jest ogromną zaletą.

DSC_0160.jpg
Miłodzieło-07.png

NAPISZ DO MNIE 

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!