MAGICZNE LASY W SŁOIKACH

KONCEPCJA

Wielu z nas chce mieć kawałek lasu i natury w swoim domu, ale nie każdy może sobie pozwolić na opiekę nad roślinami doniczkowymi. Niektórzy zwyczajnie nie mają ręki do kwiatów, innym psocą koty, a są i tacy, których często nie ma w domu. 

Las w słoiku jest więc świetnym rozwiązaniem, ponieważ nie wymaga od nas wiele opieki - co nie znaczy, że zupełnie żadnej - po prostu stoi, rośnie i ma swój ekosystem w szkle. 

Pomyślałem, że dodanie do nich magii kryształów, przyniesie naszym domom - co za tym idzie również nam - wiele korzyści. A prócz tego będzie wyglądać po prostu spektakularnie!

DSC_0614.jpg
DSC_0579.jpg

DZIAŁANIE

Magiczne lasy w słoikach to czary, które zostały stworzone, aby energetyzować przestrzeń, w której spędzamy większość naszego życia, w której śpimy i regenerujemy się. 

Każdy z kryształów ma swoją moc i nie znalazł się tam przypadkiem, a wspólnie tworzą niesamowitą energię obfitości, ochrony, czystości, wsparcia czy rozwoju - możliwości są nieograniczone.

Moc słoika zależy od tego, jakie kryształy znajdą się w środku. W każdym z nich jest jeden stały element - pył z węglika krzemu, który działa jak bajkowa "złota rybka" - masz życzenie.

WARIANTY

Wszystkie kompozycje roślinne są przygotowywane przez mojego przyjaciela Damiana - FB: @lws.pl - zaś kryształowe zestawienia wychodzą spod mojej ręki. 

Do wyboru mamy 4 rozmiary słoików:
S -  wys. 27 cm, śr. 18 cm - 195 zł*
M - wys. 31 cm,  śr. 25 cm - 295 zł*
L - wys. 41 cm, śr. 24 cm - 345 zł*
XL - wys. 52 cm, śr. 24 cm - 395 zł* 

*Jeśli zdecydujemy się na zwiększenie ilości kryształów, roślinności lub dobierzemy kosztowniejsze minerały, powyższe ceny mogą ulec zmianie. 

DSC_0653.jpg
Miłodzieło-07.png

NAPISZ DO MNIE 

milodzielo@gmail.com / +48 728 484 012 / Warszawa, Wola