MAGICZNE LASY M

W tym słoiku znajdziemy: 4 kryształy górskie, 4 kwarce dymne, 4 cytryny, 3 kwarce z hematytem, 1 geodę kryształu górskiego, 1 szczotkę ametystową, pył z zielonego fluorytu i węglika krzemu.  

Słoik ten został stworzony jako wsparcie w okresie licznych zmian, które odnoszą się do zdrowia, pola zawodowego, życia prywatnego, a także relacji.

DSC_0579.jpg
DSC_0595.jpg

Ten słoik jest nad wyraz wyjątkowy. Puściłem wodze polotu i fantazji, kiedy go robiłem, a efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jego różnorodność sprawiła, że musiałem mocno się zastanowić, jaką mocą będzie wspierać nowego właściciela. Po kolei pojawiały się zdrowie, ochrona, wsparcie, doładowanie, obfitość, rozwój... lista nie miała końca! A przecież jakoś trzeba było to połączyć w spójną całość.

Kryształy górskie wzmacniają działanie pozostałych kryształów, a także filtrują płynącą energię, wspomagając ochronę. Kwarce dymne zapewniają nam ochronę. Kwarce z hematytem wspomagają nasze zdrowie i odporność. Szczotka ametystowa oczyszcza każdy z kryształów. Cytryny wspierają nas na polu zawodowym, hobbistycznym oraz finansowym. Pył fluorytowy oczyszcza i uzdrawia nasze ciało energetyczne oraz wspiera czystość wyrażanych marzeń i intencji. Zaś pył z węglika krzemu jest dodatkowym życzeniem i wspomaga przyciąganie.  

DSC_0603.jpg
Miłodzieło-07.png

NAPISZ DO MNIE 

milodzielo@gmail.com / +48 728 484 012 / Warszawa, Wola