Szukaj

Kryształowy czar - uwolnienie tego, co stare.


Stworzyłem ostatnio kryształowy czar, którego myślą przewodnią jest uwolnienie tego, co stare. - wzmocnienie, - odwaga, - poczucie sprawiedliwości,

- zakończenia starych relacji, - moc rozpoczęcia nowych, - równowaga i harmonia.


Największa bryłka to kryształ górski - nasz polski (wydaje mi się, że z Gór Świętokrzyskich). Postanowiłem wybrać polski kryształ, ponieważ ma bardzo silną, rodzimą, słowiańską energię i jest mocno połączony z naturą. On będzie akumulatorem i filtrem energetycznym, a moc natury będzie wspierać połączenie ze światem, żebyśmy zawsze pamiętali i czuli, że choćbyśmy byli w obecnym czasie sami, to nigdy nie jesteśmy samotni. 

Ametyst - zwiększenie mocy pozostałych kryształów, jak i naszych osobistych talentów. Ametysty są też używane do pracy z nałogami, dlatego jeśli jakiś nałóg emocjonalny tutaj istnieje, będzie go uzdrawiać. Zwiększy też ochronę.

  Kwarc z turmalinem - postanowiłem go zestawić szczególnie ze względu na kwarc różowy, ponieważ one razem tworzą swego rodzaju energetyczną akupunkturę. Prędki turmalinu trafiają w nasze blokady (szczególnie wywołane ego), a kwarc różowy uzdrawia te rany. Stworzyłem taki czar kilka miesięcy temu, kiedy przepracowywałem bardzo ważną relację. Jest pomocny w zmianie programów związkowych. Do tego czarny turmalin jest kamieniem ochronnym. 

Różowy kwarc - jako minerał uzdrawiający serce, ciało, emocje i psychikę. Może być odczuwalny w sercu, ale pokazuje nam to, co mamy do uzdrowienia, aby załagodzić ten konflikt. 

Akwamaryn - swego rodzaju pochodna działania różowego kwarcu, przy czym akwamaryn jest znacznie delikatniejszy. Ma potencjał energii wiatru i wody, co pozwala na przyjemną i szczerą pracę z emocjami, ale nie sprawia bólu, łagodzi go. Bardzo uwrażliwia. Określam go jako taką ciepłą babcię, która głaszcze po głowie i zwraca uwagę na nasze emocje. 


Jak go czujecie? :)

322 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie