milodzielo@gmail.com / +48 728 484 012 / Warszawa, Stara Miłosna

KRYSZTAŁY I GEODY

Pomysł na skrzynie z kryształami zrodził się w momencie, w którym zostałem poproszony o przygotowanie zestawu minerałów w ramach prezentu ślubnego - nie każdy nosi biżuterię, ale każdy może mieć tak barwną i wspierającą energię w swojej przestrzeni.

KONCEPCJA

Każda ze skrzyń to zestawienie kilku kryształów, które razem tworzą czary energetyzujące przestrzeń, w której się znajdują, aby sprzyjała nam w najlepszy możliwy sposób. Kryształy możemy umieścić w dowolnym miejscu, aby były z nami tam, gdzie ich najbardziej potrzebujemy. Mamy więc dwie możliwości - zostawić całą kompozycję w skrzyni albo wyjąć kryształy i ustawić je tam, gdzie je najbardziej czujemy.

WYKONANIE

Całość zestawu znajduje się w drewnianej skrzyni, która początkowo ma jasno-brązową, drewnianą barwę. Pierwszym etapem jest malowanie skrzyni trzema kolorami - czarny, biały i fioletowy. Tutaj moja twórczość uaktywnia się mocniej, ponieważ tworzę na nich istny kosmos - dosłownie! Po wyschnięciu przyklejam na wierzch pudełka logo Miłodzieła wraz z energetyzującym ametystem. Następnie tworzę w środku skrzyni mięciutkie podłoże dla kryształów z mchu i dokładam elementy lasu, które zebrałem... w lesie! Każda ze skrzynek jest żywą, kosmiczną mini makietą lasu wypełnioną po drzazgi magią.

DZIAŁANIE

Możliwości czarów są nieograniczone! Wszystko zależy od tego, jakie kryształy znajdą się w środku i ile ich będzie. Mogą wspierać nasz rozwój osobisty, zdolności parapsychiczne, obfitość finansową, ochronę, czystość energetyczną, czy zdrowie. Jeżeli będziemy systematycznie zraszać ten skrawek lasu, poczujemy jego zapach, a przy dobrej ręce będzie rozwijać się razem z nami!

WARIANTY

W przypadku skrzynek istnieje możliwość zmiany kolorów lub pozostawienia surowego koloru drewna. W ofercie znajdują się także kartonowe, więc w tym przypadku trzeba zachować szczególną ostrożność przy podlewaniu, a jego barwa jest stała - brąz. 

Pudełko - 9 cm x 9 cm - 95 zł* 
Mała skrzynia - 20 cm x 27 cm - 245 zł*
Duża skrzynia - 25 cm x 34 cm - 295 zł*

*Jeśli zdecydujemy się na zwiększenie ilości kryształów, roślinności lub dobierzemy kosztowniejsze minerały, powyższe ceny mogą ulec zmianie. 

Miłodzieło-07.png

NAPISZ DO MNIE