MASAŻ ENERGETYCZNY

CZYM JEST MASAŻ ENERGETYCZNY I CO NAM DAJE? 

Masaż ten nazywam "intuicyjnym masażem energetyczno-relaksacyjnym", ponieważ oddziałuje on zarówno na nasze ciało fizyczne, jak i energetyczne. Czysto fizycznie jest to relaks, pieszczota, chwila dla siebie i swoich uczuć, zaś dla ciała energetycznego jest to proces, który ma na celu usprawnienie energetyki naszego ciała oraz pracy czakr, oczyszczenie i doładowanie na poziomie metafizycznym, usunięcie blokad, a w wielu przypadkach również uzdrawianie wcieleń lub/i traum. 

Podczas masażu oczyszczam pamięć komórkową ciała, aby pozbyć się tzw. "złego dotyku" i przekazać potencjał dobrego, zdrowego i czystego dotyku. Jednak najważniejszym aspektem masażu jest otwieranie przestrzeni serca, a także przekazanie jej potencjału bezwarunkowej miłości. Jeżeli jest na to gotowość, otwieram również trzecie oko oraz usprawniam działanie czakry korony. 

Warto jednak pamiętać, że wszyscy doświadczyliśmy czegoś innego, a każde ciało jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego schemat mojej pracy jest zmienny - to ono mówi, czego mu w tym momencie najbardziej potrzeba. 

I najistotniejsza sprawa - w naszej pracy chodzi o to, abyście wyszli nie tylko z wiedzą o stanie swojego ciała i chwilową ulgą, ale z narzędziami do pracy ze sobą, aby to, czego dowiedzieliśmy się podczas masażu, nie powróciło. Oczywiście pewne rzeczy pokażą nam się prędzej czy później - o to chodzi w lekcjach, które wszechświat przed nami stawia - jednak wtedy, będziemy już świadomi zachodzących procesów i będziemy w stanie je przepracować. 

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Przede wszystkim zaczynamy otwartą i szczerą rozmową, a także szklanką wody, aby dowiedzieć się, z czym będziemy pracować. Wielokrotnie to ona pokazuje potencjał naszego spotkania i najistotniejsze potrzeby - co znaczy, że nie zawsze to masaż jest potrzebny na tu i teraz. 

Następnie korzystam z metody Theta Healing, aby sprawdzić stan ciała energetycznego, czakr i wyznaczyć kierunek działania. Ponadto oczyszczam przestrzeń ze wszystkich niepotrzebnych energii, tj. wszelkich dusz, niechcianych istot, uroków, ataków oraz podczepień energetycznych, itp. Jeśli jest na to przestrzeń, zapraszam również wspierające moce anielskie, które będą nam towarzyszyć podczas masażu - wasi przewodnicy również mogą nam pomagać. 

Zabezpieczam przestrzeń, nakładam na dłonie uzdrawiające światło oraz płomienie potrzebnych na ten moment barw, łączę się zarówno z kosmosem jak i matką ziemią i zaczynamy masaż. Towarzyszyć będzie nam uzdrawiająca muzyka, płomień świecy i energie ReiKi.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Jest kilka istotnych zasad, jakie u mnie panują: 


1. Czuj się swobodnie jak u siebie, bądź sobą. 
2. Szczerość i otwartość.
3. Obserwuj, nie oceniaj.
4. Nie spożywaj alkoholu na dzień przed masażem (w dniu masażu również nie) ani żadnych innych środków zmieniających świadomość. Jeśli jednak to zrobisz, proszę, powiedz mi o tym - nie gryzę. 
5. Jeżeli jesteś na coś chory/chora lub są części ciała, których nie powinienem ruszać - również mi o tym powiedz. 

GDZIE, KIEDY, ILE TRWA, JAKI JEST KOSZT? 

Możemy spotkać się na Warszawskiej Woli, tutaj mieszkam. 


Sam masaż trwa ok. 1 h, a nasze spotkanie ok. 2 h.

Koszt masażu to 250 zł.

DODATKOWE INFORMACJE

1. Do masażu używam bezzapachowego oleju kokosowego.

2. W celu rezerwacji ustalonego wcześniej terminu spotkania, obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. 

NAPISZ DO MNIE 

lub zadzwoń, chętnie podzielę się tym, co potrafię. 

+48 728 484 012

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!