milodzielo@gmail.com / +48 728 484 012 / Warszawa, Stara Miłosna

MASAŻ ENERGETYCZNY

CZYM JEST MASAŻ ENERGETYCZNY I CO NAM DAJE? 

Masaż ten nazywam "intuicyjnym masażem energetyczno-relaksacyjnym", ponieważ oddziałuje on zarówno na nasze ciało fizyczne, jak i energetyczne. Czysto fizycznie jest to relaks, pieszczota, chwila dla siebie i swoich uczuć, zaś dla ciała energetycznego jest to proces, który ma na celu usprawnienie energetyki naszego ciała oraz pracy czakr, oczyszczenie i doładowanie na poziomie metafizycznym, usunięcie blokad, a w wielu przypadkach również uzdrawianie wcieleń lub/i traum. 

Podczas masażu oczyszczam pamięć komórkową ciała, aby pozbyć się tzw. "złego dotyku", a także harmonizuję w ciele energię męską i kobiecą - każdy z nas ma w sobie obie. Jednak najważniejszym aspektem masażu jest otwieranie przestrzeni serca, uzdrowienie jej, a także przekazanie potencjału bezwarunkowej miłości. Jeżeli ciało jest na to gotowe, otwieram również trzecie oko oraz usprawniam działanie czakry korony. 

Warto jednak pamiętać, że wszyscy doświadczyliśmy czegoś innego, a każde ciało jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego schemat mojej pracy jest zmienny - to ono mówi, czego mu w tym momencie najbardziej potrzeba. 

I najistotniejsza sprawa - w naszej pracy chodzi o to, abyście wyszli nie tylko z wiedzą o stanie swojego ciała i chwilową ulgą, ale z narzędziami do pracy ze sobą, aby to, czego dowiedzieliśmy się podczas masażu, nie powróciło. Oczywiście pewne rzeczy pokażą nam się prędzej czy później - o to chodzi w lekcjach, które wszechświat przed nami stawia - jednak wtedy, będziemy już świadomi zachodzących procesów i będziemy w stanie je przepracować. 

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Przede wszystkim zaczynamy otwartą i szczerą rozmową, a także szklanką wody, aby dowiedzieć się, z czym będziemy pracować. Wielokrotnie to ona pokazuje potencjał naszego spotkania i najistotniejsze potrzeby - co znaczy, że nie zawsze to masaż jest potrzebny na tu i teraz. Podczas tej rozmowy uważnie słucham wszystkich słów i wyłapuję "smaczki", aby dowiedzieć się, co przekazuje umysł podświadomy. Aby ustalić te potrzeby, korzystam ze schematów z zakresu totalnej biologii. 

Następnie korzystam z metody Theta Healing, aby sprawdzić stan ciała energetycznego, czakr i wyznaczyć kierunek działania. Ponadto oczyszczam przestrzeń i aury ze wszystkich niepotrzebnych energii, tj. wszelkich dusz, uroków, ataków oraz podczepień energetycznych, itp. Jeśli jest na to przestrzeń, zapraszam również wspierające moce anielskie, które będą nam towarzyszyć podczas masażu - wasi przewodnicy również mogą nam pomagać. 

Zabezpieczam przestrzeń, nakładam na dłonie uzdrawiające światło oraz płomienie potrzebnych na ten moment barw, łączę się zarówno z kosmosem jak i matką ziemią i zaczynamy masaż. Towarzyszyć będzie nam zapach kadzidła, uzdrawiająca muzyka i płomień świecy.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Jest kilka istotnych zasad, jakie u mnie panują: 


1. Czuj się swobodnie jak u siebie, bądź sobą. 
2. Szczerość i otwartość.
3. Obserwuj, nie oceniaj.
4. Nie spożywaj alkoholu na dzień przed masażem (w dniu masażu również nie) ani żadnych innych środków zmieniających świadomość. Jeśli jednak to zrobisz, proszę, powiedz mi o tym - nie gryzę. 
5. Jeżeli jesteś na coś chory/chora lub są części ciała, których nie powinienem ruszać - również mi o tym powiedz. 

GDZIE, KIEDY, ILE TRWA, JAKI JEST KOSZT? 

Możemy spotkać się w Centrum Warszawy lub dzielnicy Wesoła. 


Sam masaż trwa ok. 1 h, a nasze spotkanie nie mniej niż 1,5 h. Często jest tak, że całość procesu trwa 2 h, a zdarzyło się, że trwał nawet 4 h. Zależy od tego, z czym będziemy pracować i na co możemy sobie pozwolić. 

Koszt masażu to 200 zł przy założeniu, że spędzimy razem 1,5 h. W innych przypadkach cenę ustalimy indywidualnie w oparciu o charakter pracy oraz wspólnie spędzony czas. 

DODATKOWE INFORMACJE

1. Do masażu używam bezzapachowego oleju kokosowego lub wosku sojowego. 

2. W celu rezerwacji ustalonego wcześniej terminu spotkania, obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. 

NAPISZ DO MNIE 

lub zadzwoń, chętnie podzielę się tym, co potrafię. 

+48 728 484 012