top of page

SESJA INDYWIDUALNA

CZYM JEST SESJA INDYWIDUALNA I CO NAM DAJE? 

Cześć, Przyjacielu! 

Na imię mi Miłosz i mogę wesprzeć Cię w podróży po Twoich przestrzeniach - energetycznej, emocjonalnej czy psychicznej - aby pomóc Ci odkryć to, co jeszcze w środku uwiera, blokuje lub zwyczajnie potrzebuje oczyszczenia lub doładowania. 

Pełnię rolę przewodnika i pomocnika po światach wewnętrznych oraz zewnętrznych, aby żyło nam się lżej, radośniej, w większej świadomości i zgodzie ze sobą oraz otaczającym nas światem. 

Poprzez serce, łączę się z Tobą, Twoim polem i otrzymuję istotne na "tu i teraz" informacje, aby poprowadziły nas do odkrycia, zrozumienia i przetransformowania podstawy tematu, z którym pracujemy. 

Mam w zwyczaju mówić, że zrozumienie jest dla mnie jednym z istotniejszych elementów do integracji i/lub uzdrowienia danego tematu. Dlatego nasze spotkania opierają się głównie na otwartej rozmowie z elementami prowadzenia energetycznego. 

Zależy mi na tym, aby przekazać Ci narzędzia i wiedzę do dalszej pracy ze sobą - wszystko już w sobie mamy, ale nie zawsze wiemy, gdzie to schowaliśmy - a ja pojawiam się, kiedy jestem potrzebny. Również pod kątem energetycznym, podczas naszej pracy - dużo czyszczę i przepuszczam, ale nie wyręczam Cię z tego, co jest Twoim zadaniem i lekcją :)

Najczęściej pracuję z wewnętrznym dzieckiem, traumami rodowymi oraz osobistymi (również na poziomie duszy, choćby z poprzednich wcieleń), a także naszym cieniem. 

Obszary naszej pracy mogą dotyczyć relacji, związków, finansów, zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego - w tym systemu czakralnego - rozwoju osobistego, medytacji, magii lub praw duchowego wymiaru. 

Robimy to, co jest gotowe do zrobienia, uwolnienia i zamanifestowania. 

Pracuję swoją techniką, która jest efektem dotychczasowych działań, praktyk i wrodzonych talentów. 

Mieści w sobie m.in. Theta Healing, Recall Healing oraz Quantum Healing. 

Wspieram się także minerałami, a niekiedy kartami (m.in. wyrocznią majów lub talią duchowych przewodników - kart tarota nie używam). 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Zjedz coś przed spotkaniem, wyśpij się, nie planuj zbyt wiele na ten dzień, zadbaj o odpoczynek po spotkaniu i postaraj się pozostać w swojej przestrzeni na czas ułożenia się procesów (z reguły do końca dnia, w którym się spotykamy). 

Na koniec spotkania otrzymuję informacje odnośnie dni i możliwości istotnych zdarzeń lub energii, na które warto zwrócić uwagę - każdy proces rządzi się swoimi prawami. 

GDZIE, KIEDY, ILE TRWA, JAKI JEST KOSZT? 

Preferuję spotkania fizyczne, ale często działam przez telefon, więc są to również sesje online - jeśli chcesz, możemy się również widzieć. 

Fizycznie możemy spotkać się we Wrocławiu - adres podaję w wiadomości prywatnej po wstępnej konsultacji.

Mój grafik jest elastyczny, więc dzień i godzina spotkania jest do uzgodnienia :) 

Sesja trwa ok. 1-1,5 godz.

Koszt sesji wynosi 350 złotych. 

DODATKOWA OFERTA PROWADZENIA

"CYKL SPOTKAŃ TERAPEUTYCZNYCH"

Powyższa oferta dotyczy spotkania jednorazowego. 

Możemy również umówić się na cykl spotkań terapeutycznych, czyli tymczasowe prowadzenie cykliczne. 

Jeżeli potrzebujesz lub chcesz tymczasowego prowadzenia, przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę w oparciu o potrzeby, możliwości i zakres pracy. 

Cykliczność zaczyna się od 3 spotkań wzwyż, w rozłożeniu 1 raz w tygodniu lub co drugi tydzień (każda sesja porusza inne obszary i czas regeneracji może być różny - cykl dopasujemy w oparciu o zasoby i możliwości). 

 

W przypadku "superwizji" (rozmowy lub "audytu" energetycznego) możemy ustalić stałe dni spotkań w zależności od Twojej potrzeby lub działać doraźnie. 

 

Koszt sesji cyklicznej to 250 zł/godz. - niezależnie od tego, jaki rodzaj zabiegu będzie potrzebny (masaż, rozmowa czy oczyszczenie)

Umów się:

Dziękuję, wkrótce się odezwę :)

bottom of page