top of page

SESJA INDYWIDUALNA

CZYM JEST SESJA INDYWIDUALNA I CO NAM DAJE? 

Cześć, Przyjacielu! 

Na imię mi Miłosz i mogę wesprzeć Cię w podróży po Twoich przestrzeniach - energetycznej, emocjonalnej czy psychicznej - aby pomóc Ci odkryć to, co jeszcze w środku uwiera, blokuje lub zwyczajnie potrzebuje oczyszczenia lub doładowania. 

Pełnię rolę przewodnika i pomocnika po światach wewnętrznych oraz zewnętrznych, aby żyło nam się lżej, radośniej, w większej świadomości i zgodzie ze sobą oraz otaczającym nas światem. 

Poprzez serce, łączę się z Tobą, Twoim polem i otrzymuję istotne na "tu i teraz" informacje, aby poprowadziły nas do odkrycia, zrozumienia i przetransformowania podstawy tematu, z którym pracujemy. 

Mam w zwyczaju mówić, że zrozumienie jest dla mnie jednym z istotniejszych elementów do integracji i/lub uzdrowienia danego tematu. Dlatego nasze spotkania opierają się głównie na otwartej rozmowie z elementami prowadzenia energetycznego. 

Zależy mi na tym, aby przekazać Ci narzędzia i wiedzę do dalszej pracy ze sobą - wszystko już w sobie mamy, ale nie zawsze wiemy, gdzie to schowaliśmy - a ja pojawiam się, kiedy jestem potrzebny. Również pod kątem energetycznym, podczas naszej pracy - dużo czyszczę i przepuszczam, ale nie wyręczam Cię z tego, co jest Twoim zadaniem i lekcją :)

Najczęściej pracuję z wewnętrznym dzieckiem, traumami rodowymi oraz osobistymi (również na poziomie duszy, choćby z poprzednich wcieleń), a także naszym cieniem. 

Obszary naszej pracy mogą dotyczyć relacji, związków, finansów, zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego - w tym systemu czakralnego - rozwoju osobistego, medytacji, magii lub praw duchowego wymiaru. 

Robimy to, co jest gotowe do zrobienia, uwolnienia i zamanifestowania. 

Pracuję swoją techniką, która jest efektem dotychczasowych działań, praktyk i wrodzonych talentów. 

Mieści w sobie m.in. Theta Healing, Recall Healing oraz Quantum Healing. 

Wspieram się także minerałami, a niekiedy kartami (m.in. wyrocznią majów lub talią duchowych przewodników - kart tarota nie używam). 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Zjedz coś przed spotkaniem, wyśpij się, nie planuj zbyt wiele na ten dzień, zadbaj o odpoczynek po spotkaniu i postaraj się pozostać w swojej przestrzeni na czas ułożenia się procesów (z reguły do końca dnia, w którym się spotykamy). 

Na koniec spotkania otrzymuję informacje odnośnie dni i możliwości istotnych zdarzeń lub energii, na które warto zwrócić uwagę - każdy proces rządzi się swoimi prawami. 

GDZIE, KIEDY, ILE TRWA, JAKI JEST KOSZT? 

Preferuję spotkania fizyczne, ale często działam przez telefon, więc są to również sesje online - jeśli chcesz, możemy się również widzieć. 

Fizycznie możemy spotkać się w Pułtusku/Warszawie - adres podaję w wiadomości prywatnej po wstępnej konsultacji.

Mój grafik jest elastyczny, więc dzień i godzina spotkania jest do uzgodnienia :) 

Sesja trwa ok. 1,5 godz.

Koszt sesji wynosi 350 złotych. 

Umów się:

Dziękuję, wkrótce się odezwę :)

bottom of page