SESJE INDYWIDUALNE

CZYM JEST SESJA INDYWIDUALNA I CO NAM DAJE? 

Sesja indywidualna to przede wszystkim rozmowa, podczas której pracujemy bezpośrednio z umysłem świadomym oraz podświadomym i przekonaniami, które się w nim znajdują. Przekonania to pewien zlepek informacji - w największej mierze kształtowany za czasów wczesnego dzieciństwa - schematów, którymi kieruje się nasza moralność, które kreują naszą osobowość. Przekonania determinują nasze zachowania i bezpośrednio wpływają na naszą przyszłość, relacje, status życia, jak i również zdrowie - psychiczne i fizyczne. Poznanie tych zależności i schematów pozwoli nam poruszyć naszą świadomość siebie, swojego ciała, naszych zachowań, a wtedy będziemy w stanie zrozumieć i świadomie udoskonalać te, które nam przeszkadzają.

Podczas naszej rozmowy zwracam uwagę na każde ze słów - żadne z nich nie pada przypadkiem - które następnie łączę w spójną całość wraz z opowiedzianymi historiami, co daje nam szereg wypadkowych, z którymi dalej pracujemy. Żeby zrozumieć, jak nasza psychika wpływa na ciało fizycznie, korzystam ze schematów i zależności z zakresu totalnej biologii - wszystko, co dzieje się w naszej psychice (umysł świadomy oraz podświadomy) odbija się na naszym ciele fizycznym, które nas o tym informuje. 

Do pracy z umysłem podświadomym wykorzystuje metody Theta Healingu. Za pomocą wspólnego transu medytacyjnego pracujemy z tym, co mamy do zrobienia. Sprawdza się to szczególnie w przypadku, w którym racjonalnie zrozumieliśmy pewne zależności naszego myślenia, zachowania innych osób, ale tli się w nas jeszcze ta przedziwna iskierka, która potrafi być niezrozumianym zapalnikiem naszych emocji. Często jest to kwestia historii rodowych lub poprzednich wcieleń, które również uzdrawiamy, jeśli się pokażą. 

I najistotniejsza sprawa - w naszej pracy chodzi o to, abyście wyszli nie tylko z wiedzą o stanie swojego ciała i umysłu, chwilową ulgą, ale z narzędziami do pracy ze sobą, aby to, czego dowiedzieliśmy się podczas spotkania, nie powróciło. Oczywiście pewne rzeczy pokażą nam się prędzej czy później - o to chodzi w lekcjach, które wszechświat przed nami stawia - jednak wtedy, będziemy już świadomi zachodzących procesów i będziemy w stanie je przepracować. 

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Z racji tego, że podstawową zasadą jest pełna swoboda i bycie sobą, nasze spotkanie ma dość luźny, przyjacielski charakter. Siadamy ze szklanką wody lub kubkiem herbaty i zaczynamy rozmawiać - po prostu. 

Mam przy sobie kartkę i długopis, na której zapisuję istotne rzeczy, pojedyncze słowa i łączę je w spójną całość, aby następnie podzielić się nimi z Tobą. Ty oczywiście też możesz prowadzić swój notes. 

 

Na wstępie naszego spotkania powiem, czego możemy się spodziewać, co czuję, jakie informacje do mnie przyszły. Następnie korzystając z metody Theta Healing, oczyszczam przestrzeń i aury ze wszystkich niepotrzebnych energii i sprawdzam ogólny stan ciała energetycznego. 

Każde ze spotkań ma dynamiczny charakter, dlatego bądźmy otwarci i przygotowani na to, co przyniesie nam przestrzeń. Całość naszego spotkania może być wyłącznie rozmową, jak i również możemy przejść do masażu czy zabiegu ReiKi. 

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? 

Zjedz coś przed przyjściem, wyśpij się, nie planuj zbyt wiele na ten dzień, zadbaj o odpoczynek po spotkaniu.

Jest kilka istotnych zasad, jakie u mnie panują: 


1. Czuj się swobodnie jak u siebie, bądź sobą. 
2. Szczerość i otwartość.
3. Obserwuj, nie oceniaj.
4. Nie spożywaj alkoholu na dzień przed spotkaniem (w dniu spotkania również nie) ani żadnych innych środków zmieniających świadomość. Jeśli jednak to zrobisz, proszę, powiedz mi o tym - nie ugryzę.

GDZIE, KIEDY, ILE TRWA, JAKI JEST KOSZT? 

Możemy spotkać się na Warszawskiej Woli, tutaj mieszkam. 

Sesja trwa standardowo ok. 2 h. Czas zależy od tego, z czym będziemy pracować i na co możemy sobie pozwolić. 

Koszt sesji to 250 zł. W przypadku, kiedy będziemy działać dłużej, cenę ustalimy indywidualnie w oparciu o charakter pracy oraz wspólnie spędzony czas.

DODATKOWE INFORMACJE

1. Do masażu używam bezzapachowego oleju kokosowego.

NAPISZ DO MNIE 

lub zadzwoń, chętnie podzielę się tym, co potrafię. 

+48 728 484 012

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!