top of page

sob., 14 mar

|

Pundarika Centrum Jogi I Rozwoju

Kryształowa Medytacja - Koncert Mis Kryształowych

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Polu Serca podczas KRYSZTAŁOWEJ MEDYTACJI! 💎

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kryształowa Medytacja - Koncert Mis Kryształowych
Kryształowa Medytacja - Koncert Mis Kryształowych

Czas i lokalizacja

14 mar 2020, 19:00 – 21:00

Pundarika Centrum Jogi I Rozwoju, Adama Pługa 1/3, 02-034 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Kochani :) Zapraszamy na kolejne spotkanie w Polu Serca podczas  KRYSZTAŁOWEJ MEDYTACJI! 💎 Spotykamy się w Pundarika Centrum Jogi i Rozwoju w sobotę 14.03 2020 o godzinie 19:00:)

Odbędziemy podróż w głąb siebie. Podczas naszej medytacji będziemy pracować również z każdą czakrą po kolei, aby je zharmonizować, pobudzić, oczyścić i naładować - w czym pomogą nam kryształy.

Kilka słów o dźwiękach: 💎Uniwersalne prawo Harmonii opiera na wysokich dźwiękach, będących najbardziej energetycznymi. Współczesna nauka odkryła, że wysokie tony pomagają ludziom dostroić się do uzdrawiającego wzorca częstotliwości. Wszystko, co istnieje, wibruje. Nasze ciała często są porównywalne do chodzącego instrumentu muzycznego, które dostraja się do danej częstotliwości, zmieniając swoje wzorce.

💎Misy kryształowe to niemal czysty kwarc (ok. 98%). "Efekty dźwiękowe wydobywane z tych pięknych instrumentów pochodzą albo nie z tej ziemi, albo może raczej wprost z Ziemi."

💎Misy dźwiękowe należą do instrumentów, które harmonizują nasze ciało z duszą, niwelują napięcie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu. Kryształy posiadają wysoki stopień wibracji i działają uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz synchronizują obie półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębia się Nasza koncentracja i samoświadomość.  

💎Podczas wejścia w rezonans ze świętym porządkiem i harmonią możemy przyjrzeć się starym wzorcom i przekonaniom, lękom, zranieniom oraz wątpliwościom i uwolnić je.

Kilka słów o kryształach: 💎Każdy z kryształów ma swoją świadomość i moce, z którymi możemy pracować, aby usprawniać i uzdrawiać stan naszego ciała energetycznego, a co za tym idzie również fizycznego.

💎Każda czakra, którą będziemy pobudzać, otrzyma swój kryształ prowadzący. Kryształy będą energetycznym ogniskiem, którego ciepło trafi do każdego z nas.

No i kilka słów o nas: Agnieszka Mołda - certyfikowana terapeutka medycyny energetycznej Theta Healing, która żyje świadomie, kierując się w życiu intuicją i sercem. Uczestniczka wielu kwantowych warsztatów i kursów z zakresu jasnowidzenia, rozwijania intuicji i świadomości kwantowej. Jej pasją jest rozwój samoświadomości, dzielenie się wiedzą, przyczyniającą się do rozwoju ludzi, miłości, harmonii, lepszego rozumienia siebie, do życia w jedności z dbałością o planetę.

Miłosz Zaremba - w skrócie "chodząca miłość". Kryształowo-tęczowa istota, twórca magicznej biżuterii i innych dzieł z użyciem kryształów. Praktyk Theta Healing, miłośnik totalnej biologii, który uzdrawia również poprzez masaże energetyczne i sesje indywidualne. Propagowanie ideologii bezwarunkowej miłości i uśmiechu jest na porządku dziennym.

Inwestycja wynosi 90 zł od osoby.

W celu rezerwacji miejsca proszę pisać do Miłosza (Miłodzieło - milodzielo@gmail.com) Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie pełnej kwoty. W sprawie płatności proszę pisać do Miłodzieła. :)

Będzie możliwość dokupienia wstępu także na miejscu.

Wygodne maty do leżenia będą czekać na miejscu. Można przynieść ze sobą poduszki  oraz koce:)sugerujemy ,aby zabrać również wodę oraz własne kryształy. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page