top of page

sob., 30 lis

|

Pundarika Centrum Jogi I Rozwoju

Kryształowa medytacja - koncert mis kryształowych - Warszawa

Jest to medytacja, podczas której czeka nas wiele kryształowych i uzdrawiających różnorodności - wspólna medytacja w stanie Theta, koncert mis kryształowych, a wszystko to w towarzystwie dużych kryształów, które będą pracować z naszymi czakrami.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kryształowa medytacja - koncert mis kryształowych - Warszawa
Kryształowa medytacja - koncert mis kryształowych - Warszawa

Czas i lokalizacja

30 lis 2019, 19:15 – 21:15

Pundarika Centrum Jogi I Rozwoju, Adama Pługa 1/3, 02-034 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

 Kochani, pragniemy Was zaprosić na pierwsze tego rodzaju wydarzenie, którym jest KRYSZTAŁOWA MEDYTACJA!

Jest to medytacja, podczas której czeka nas wiele kryształowych i uzdrawiających różnorodności - wspólna medytacja w stanie Theta, koncert mis kryształowych, a wszystko to w towarzystwie dużych kryształów, które będą pracować z naszymi czakrami.

Podczas medytacji i koncertu zanurzymy się w naszych sercach. Zwiedzimy nasze wewnętrzne przestrzenie, przyjrzymy się pragnieniom, marzeniom, a także lękom, pozbędziemy się zalegającego balastu energetycznego i wielu przekonań. W trakcie niego będziemy pracować również z każdą czakrą po kolei, aby je zharmonizować, pobudzić, oczyścić i naładować - w czym pomogą nam kryształy.

Kilka słów o dźwiękach: Uniwersalne prawo Harmonii opiera na wysokich dźwiękach, będących najbardziej energetycznymi. Współczesna nauka odkryła, że wysokie tony pomagają ludziom dostroić się do uzdrawiającego wzorca częstotliwości. Wszystko, co istnieje, wibruje. Nasze ciała często są porównywalne do chodzącego instrumentu muzycznego, które dostraja się do danej częstotliwości, zmieniając swoje wzorce.

Misy kryształowe to niemal czysty kwarc (ok. 98%). "Efekty dźwiękowe wydobywane z tych pięknych instrumentów pochodzą albo nie z tej ziemi, albo może raczej wprost z Ziemi."

Misy dźwiękowe należą do instrumentów, które harmonizują nasze ciało z duszą, niwelują napięcie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu. Kryształy posiadają wysoki stopień wibracji i działają uzdrawiająco, harmonizując centra energetyczne (czakry) oraz synchronizują obie półkule mózgowe, dzięki czemu pogłębia się Nasza koncentracja i samoświadomość.  

Podczas wejścia w rezonans ze świętym porządkiem i harmonią możemy przyjrzeć się starym wzorcom i przekonaniom, lękom, zranieniom oraz wątpliwościom i uwolnić je.

Kilka słów o kryształach: Każdy z kryształów ma swoją świadomość i moce, z którymi możemy pracować, aby usprawniać i uzdrawiać stan naszego ciała energetycznego, a co za tym idzie również fizycznego.

Każda czakra, którą będziemy pobudzać, otrzyma swój kryształ prowadzący. Kryształy będą energetycznym ogniskiem, którego ciepło trafi do każdego z nas.

Czakra podstawy - czerwony kwarc hematytowy Czakra sakralna - kalcyt miodowy Czarka splotu słonecznego - cytryn, tygrysie oko Czakra serca - kwarc różowy i amazonit, fluoryt Czakra gardła - kyanit i apatyt Czakra trzeciego oka - sodalit i lapis lazuli Czakra korony - ametyst I na zakończenie z kryształ górski oraz selenit.  

No i kilka słów o nas: Agnieszka Mołda - terapeutka medycyny energetycznej Theta Healing, która żyje świadomie, kierując się w życiu intuicją i sercem. Uczestniczka wielu kwantowych warsztatów i kursów z zakresu jasnowidzenia, rozwijania intuicji i świadomości kwantowej. Jej pasją jest rozwój samoświadomości, dzielenie się wiedzą, przyczyniającą się do rozwoju ludzi, miłości, harmonii, lepszego rozumienia siebie, do życia w jedności z dbałością o planetę.

Miłosz Zaremba - w skrócie "chodząca miłość". Kryształowo-tęczowa istota, twórca magicznej biżuterii i innych dzieł z użyciem kryształów. Praktyk Theta Healing, miłośnik totalnej biologii, który uzdrawia również poprzez masaże energetyczne i sesje indywidualne. Propagowanie ideologii bezwarunkowej miłości i uśmiechu jest na porządku dziennym.

W niedalekiej przyszłości odbędą się również koncerty, podczas których skupimy się mocniej na każdej z czakr i wszystkim, co w nich siedzi. :)

Inwestycja wynosi 63 zł od osoby. W przypadku duetów lub większych grup, inwestycja wyniesie 54 zł od osoby.

W celu rezerwacji miejsca proszę pisać do Agnieszki lub Miłosza. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie pełnej kwoty. W sprawie płatności proszę pisać również do nas. :)

Będzie możliwość dokupienia wstępu także na miejscu.

Wygodne maty do leżenia będą czekać na miejscu.  

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page