top of page

niedz., 26 sty

|

Józefa Chełmońskiego 14

Kryształowe warsztaty, Koncert relaksacyjny - Łódź

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na kryształowe warsztaty, podczas których porozmawiamy o właściwościach i działaniu minerałów, stworzymy kilka kryształowych czarów, a także nauczymy się, jak z nimi pracować i nawiązać kontakt!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kryształowe warsztaty, Koncert relaksacyjny - Łódź
Kryształowe warsztaty, Koncert relaksacyjny - Łódź

Czas i lokalizacja

26 sty 2020, 12:00 – 19:00

Józefa Chełmońskiego 14, Józefa Chełmońskiego 14, 90-001 Łódź, Polska

O wydarzeniu

Kochani, pragniemy Was serdecznie zaprosić na kryształowe warsztaty, podczas których porozmawiamy o właściwościach i działaniu minerałów, stworzymy kilka kryształowych czarów, a także nauczymy się, jak z nimi pracować i nawiązać kontakt! :)

Podczas warsztatów dowiecie się: - jak nawiązać kontakt z kryształami (rozpoznanie i używanie swojego kanału poznawczego), - jak oczyszczać i ładować kryształy (w oparciu o posiadane żywioły, rozpoznanie i używanie swoich przodujących żywiołów), - jak dobierać kryształy (kamienie zodiakalne, wybór kamieni w oparciu o aktualne potrzeby oraz sprawność czakr), - skąd najlepiej pozyskiwać kryształy - czyli trochę o drodze, którą pokonują zanim trafią w nasze ręce, - jak dobierać kryształy w pary/grupy, aby ze sobą współgrały.

Porozmawiamy też o każdym z minerałów z osobna, aby poznać ich działanie i wpływ na nasze ciało (fizyczne jak i energetyczne). Poznamy najlepsze kryształy z każdej kategorii, tj. ochrona, zdrowie, obfitość, itd., a także dopasujemy je do naszych czakr.

Warsztaty będą opiewać w praktyczne ćwiczenia, tj: - rozmowa z istotą kryształu, - sprawdzanie potencjału minerału, - oczyszczanie i ładowanie kryształu, - wiązanie kryształowych czarów.

Dla każdego uczestnika warsztatów będzie przygotowany imienny dyplom ukończenia kryształowych warsztatów, konspekt z ćwiczeniami oraz przykładami najlepszych minerałów oraz czarów, a wraz z nim magiczny zestaw, w którym znajdziecie bryłkę kryształu górskiego, aby akumulator energetyczny był choćby w Waszej kieszeni lub doniczce z kwiatkiem, białą szałwię wraz z palo santo, dla oczyszczenia kryształów, swojej aury, a także przestrzeni, w której mieszkacie. :)

Jeżeli posiadacie jakieś kryształy w swoim domu i zechcecie sprawdzić ich stan lub potencjał, możecie je wziąć ze sobą! ♥

A jeśli nie posiadacie jeszcze kryształowej biżuterii, będzie możliwość nabycia spersonalizowanego amuletu/talizmanu od  Miłodzieło, które tworzy nasz prowadzący.

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Zwieńczeniem tego magicznego dnia pełnego kryształowych wibracji będzie równie energetyczny i relaksujący koncert z wykorzystaniem takich instrumentów jak kamertony terapeutyczne, misy, gongi czy dzwony rurowe. Usłyszycie także inne piękne i nietypowe dźwięki kija deszczowego, bębna burzowego i bębna oceanicznego. Te nadzwyczajne dźwięki przeniosą Was do cudownej krainy harmonii i szczęścia. Podczas koncertu będziemy ładować nasze kryształy wibracjami dźwięku, żeby razem z Wami wyszły w pełni swoich wspierających sił. ♥

Całkowita inwestycja (warsztat łącznie z koncertem i upominkami dla każdego uczestnika) wynosi 199 zł od osoby - obowiązuje do tygodnia przed warsztatami, tj. do dnia 19.01 lub po tym terminie: 249 zł od osoby. Będzie również możliwość dołączenia w dniu warsztatów po wcześniejszym kontakcie z organizatorem.

Ilość miejsc jest ograniczona (pracujemy w kameralnej grupie!) dlatego obowiązuje rezerwacja. W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zadatek w wysokości 99 zł. W tej sprawie proszę pisać lub dzwonić do Pawła Klonowskiego (tel. 690 47 90 90 lub email: biuro@wibracjezdrowia.pl). Minimalna liczba uczestników to 3 osoby.

Warsztaty będą prowadzone przez  Miłosz Zaremba ( www.milodzielo.pl) Data i godzina warsztatów (wraz z koncertem): 26.01.2020r. 12:00-19:00 Miejsce: Wibracje Zdrowia, ul. Chełmońskiego 14 lok. 55, Łódź ( www.WibracjeZdrowia.pl)

W kilku zdaniach o Miłoszu: W skrócie "chodząca miłość". Kryształowo-tęczowa istota, twórca magicznej biżuterii i innych dzieł z użyciem kryształów. Praktyk Theta Healing, miłośnik totalnej biologii, który uzdrawia również poprzez masaże energetyczne i sesje indywidualne. Propagowanie ideologii bezwarunkowej miłości i uśmiechu jest na porządku dziennym.

Koncert Relaksacyjny zagra Paweł Klonowski: Paweł jest dyplomowanym muzykoterapeutą, naturopatą, nauczycielem QiGong. Więcej informacji o Pawle znajdziesz na jego stronie: www.WibracjeZdrowia.pl

Do zobaczenia! :) 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page