top of page

niedz., 05 gru

|

Koszalin

Kryształowy krąg z Young Living

Będziemy doświadczać siebie, swoich historii, mocy i pozornych "słabości" wraz z minerałami oraz olejkami eterycznymi Young Living.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Kryształowy krąg z Young Living
Kryształowy krąg z Young Living

Czas i lokalizacja

05 gru 2021, 16:00 – 18:00 CET

Koszalin, Zakole 10A, 75-814 Koszalin, Polska

O wydarzeniu

Kochani, zapraszamy Was serdecznie na pierwszy "Kryształowy krąg z Young Living"!

Będzie to niesamowita podróż po mapie naszego ciała fizycznego, emocjonalnego i psychicznego. Będziemy doświadczać siebie, swoich historii, mocy i pozornych "słabości" wraz z minerałami oraz olejkami eterycznymi Young Living.

W pierwszej części spotkania zapoznamy się ze sobą i odpowiemy na pytanie: "jak to działa?". Porozmawiamy o minerałach, ich działaniu oraz zgłębimy technikę pracy z nimi, czyli będziemy się uzdrawiać z ich pomocą.

Potrzebne będzie nam do tego poznanie nas samych i odnalezienie klucza do zrozumienia siebie, więc tym się zajmiemy przede wszystkim.

Bo zawsze chodzi o nas.

Zwieńczeniem tego spotkania będzie wspólna medytacja z kryształem górskim (lub innym, wybranym przez siebie minerałem - jeśli masz swój minerał, z którym czujesz, że chcesz popracować, weź go ze sobą), czyli kryształowy krąg.

Całość naszego spotkania odbywać się będzie w transformujących esencjach olejków terapeutycznych Young Living. Uwalniać je będzie dyfuzor, przenosząc informacje i uzdrawiające wibracje poprzez wodę i powietrze. Radosna wibracja uniesie się w powietrzu!

Weronika Cyrklewicz zadba o odpowiedni nastrój i dobierze specjalne mieszanki olejków, które wspomogą nas w przejściu przez ten proces w energiach zdrowia, bezpieczeństwa, lekkości, subtelnej transformacji, harmonii, radości i miłości.

Miłosz Zaremba zapozna nas z energiami kryształów i przeprowadzi przez proces poznawania swojego języka komunikacji z wnętrzem, a także poprowadzi medytację w kryształowym kręgu.

Karolina Widźgowska już się nami zaopiekowała i stworzyła przestrzeń pełną otwartości, do której nas zaprosiła.

A teraz czas na panel informacyjny! ^^

Spotykamy się 5.12.2011, tj. w niedzielę, w "Studiu Good Move - Karolina Widźgowska"- ul. Zakole 10A, Koszalin. Warsztaty zaplanowaliśmy w godzinach 16:00-18:00 ze studenckim '15. Inwestycja od osoby wynosi 158 złotej energii. Obowiązują zapisy oraz rezerwacja miejsc - potwierdzeniem oraz gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 58 złotej energii (dane podane na końcu opisu). - Ilość miejsc jest ograniczona. Zaliczka jest bezzwrotna.

W razie pytań i potrzeb, dzwońcie śmiało: Miłosz Zaremba (728484012); Weronika Cyrklewicz (698097636).

Przed medytacją zrobimy sobie krótką przerwę na zebranie myśli, szklankę wody, posiedzenia mniejszej lub większej (po)wagi i przygotowanie/przemyślenie swojej intencji.

I kilka słów o nas:

Weronika Cyrklewicz "Poszukując zdrowia w swojej rodzinie natrafiłam na olejki eteryczne najwyższej jakości. Od 3 lat wspieram swoje zdrowie oraz swoich bliskich w sposób naturalny. Zachwycona rezultatami zaczęłam propagować aromaterapię oraz pokazywać jak można prowadzić dom bez toksycznej chemii.

Wiele osób kojarzy olejki wyłącznie z ładnym zapachem, nie mając pojęcia, że mogą one pomóc przywrócić równowagę naszym organizmom.

Olejki eteryczne to lotne ciecze znajdujące się kwiatach, krzewach, drzewach i wielu innych roślinach, będące ich „układem odpornościowym”.

Moje motto: Daj swojemu organizmowi to co naturalne a Twoje ciało na pewno Ci za to podziękuje

Prywatnie: Kochająca żona i mama dwóch córek.

Miłosz Zaremba "Jestem - to chyba najlepiej oddaje to, co czuje moje serce, kiedy próbuję napisać coś o swojej “profesji”.

Pracuję jako terapeuta holistyczny. W swojej pracy posługuje się minerałami i prowadzę poprzez nie uzdrowienia, rozmawiam z nimi i tworzę z nich biżuterię. Czerpie w swojej pracy z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii. Rozmowa jest dla mnie podstawą, ponieważ wychodzę z założenia, że to zrozumienie jest jednym z istotniejszych punktów na drodze do integracji i uzdrowienia danego tematu. Wykonuję też masaże energetyczne i pracuję z ciałem eterycznym. Uczę się być, kiedy jestem potrzebny i wiedzieć, kiedy zadaje się mi pytanie.

Zapraszam Was na moją stronę: https://www.milodzielo.pl/"

Karolina Widźgowska "Właścicielka Studia GOOD MOVE w Koszalinie, instruktorka fitness, szkoleniowiec, prezenter z kilkunastoletnim doświadczeniem

Specjalizuję się w programach prozdrowotnych i w tych właśnie kierunkach aktywnie rozszerzam swoją wiedzę u najlepszych nauczycieli w Polsce i za granicą. Od 2018 r. współpracuję ze Szkołą PROFI FITNESS SCHOOL jako prezenter i szkoleniowiec. Posiadanie akredytacji REPs Polska jest potwierdzeniem, że ukończone przeze mnie kursy i szkolenia spełniają światowe wymogi, a uzyskane dyplomy honorowane są we wszystkich krajach członkowskich ICREPS (Confederation for Registers of Exercise Professionals).

Miejsce, do którego chcę Cię zaprosić, to kameralne, kompletnie wyposażone studio pilates, gdzie w wyjątkowej atmosferze popracujemy nad poprawą sprawności fizycznej, nie tylko profesjonalnych sportowców, ale wszystkich ludzi, dla których ruch i aktywność, to po prostu nieodzowny element życia. Good Move to studio treningu, gdzie popracujesz nad przywróceniem prawidłowych wzorców ruchowych i oddechowych, wyposażone w maszyny, które zaprojektował sam twórca metody JOSEPH PILATES. Prowadzenie lekcji personalnych metodą Pilates, jest dla mnie relacją z drugim człowiekiem. Pracą nad ciałem, pokonywaniem jego ograniczeń. osiągnięciem kontroli nad nim poprzez komunikację.

Zapraszam serdecznie do Studia Good Move! https://www.facebook.com/good.move.koszalin/

Do zobaczenia!

Ściskamy cieplutko.

Dane do przelewu: Miłodzielo, tytułem "Kryształowy Krąg", na numer 66 1140 1010 0000 5433 5900 4145 - mbank.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page