top of page

sob., 25 sty

|

Józefa Chełmońskiego 14

Masaż energetyczny/Theta Healing - sesje uzdrawiania - Łódź

Zapraszam Was serdecznie do skorzystania z masażu energetycznego lub sesji indywidualnej (w tym Theta Healing) w Łodzi!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Masaż energetyczny/Theta Healing - sesje uzdrawiania - Łódź
Masaż energetyczny/Theta Healing - sesje uzdrawiania - Łódź

Czas i lokalizacja

25 sty 2020, 11:30 – 19:00

Józefa Chełmońskiego 14, Józefa Chełmońskiego 14, 90-001 Łódź, Polska

O wydarzeniu

Kochani, zapraszam Was serdecznie do skorzystania z masażu energetycznego lub sesji indywidualnej (w tym Theta Healing) w Łodzi!

To będzie już druga taka podróż i "dzień otwarty". :)

Mamy kilka możliwości wspólnej pracy i uzdrawiania:

1. Masaż energetyczny - relaks dla ciała, uzdrawianie dla ducha, proces dla ego - czysta przyjemność.

Masaż ten nazywam "intuicyjnym masażem energetyczno-relaksacyjnym", ponieważ oddziałuje on zarówno na nasze ciało fizyczne, jak i energetyczne. Czysto fizycznie jest to relaks, pieszczota, chwila dla siebie i swoich uczuć, zaś dla ciała energetycznego jest to proces, który ma na celu usprawnienie energetyki naszego ciała oraz pracy czakr, oczyszczenie i doładowanie na poziomie metafizycznym, usunięcie blokad, a w wielu przypadkach również uzdrawianie wcieleń lub/i traum.

Podczas masażu oczyszczam pamięć komórkową ciała, aby pozbyć się tzw. "złego dotyku", a także harmonizuję w ciele energię męską i kobiecą - każdy z nas ma w sobie obie. Jednak najważniejszym aspektem masażu jest otwieranie przestrzeni serca, uzdrowienie jej, a także przekazanie potencjału bezwarunkowej miłości. Jeżeli ciało jest na to gotowe, otwieram również trzecie oko oraz usprawniam działanie czakry korony.

​Warto jednak pamiętać, że wszyscy doświadczyliśmy czegoś innego, a każde ciało jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego schemat mojej pracy jest zmienny - to ono mówi, czego mu w tym momencie najbardziej potrzeba.

I najistotniejsza sprawa - w naszej pracy chodzi o to, abyście wyszli nie tylko z wiedzą o stanie swojego ciała i chwilową ulgą, ale z narzędziami do pracy ze sobą, aby to, czego dowiedzieliśmy się podczas masażu, nie powróciło. Oczywiście pewne rzeczy pokażą nam się prędzej czy później - o to chodzi w lekcjach, które wszechświat przed nami stawia - jednak wtedy, będziemy już świadomi zachodzących procesów i będziemy w stanie je przepracować.

2. Sesja indywidualna - umysł świadomy i podświadomy, ciało i duch - przekonajmy się, co nas ukształtowało.

Sesja indywidualna to przede wszystkim rozmowa, podczas której pracujemy bezpośrednio z umysłem świadomym oraz podświadomym i przekonaniami, które się w nim znajdują. Przekonania to pewien zlepek informacji - w największej mierze kształtowany za czasów wczesnego dzieciństwa - schematów, którymi kieruje się nasza moralność, które kreują naszą osobowość. Przekonania determinują nasze zachowania i bezpośrednio wpływają na naszą przyszłość, relacje, status życia, jak i również zdrowie - psychiczne i fizyczne. Poznanie tych zależności i schematów pozwoli nam poruszyć naszą świadomość siebie, swojego ciała, naszych zachowań, a wtedy będziemy w stanie zrozumieć i świadomie udoskonalać te, które nam przeszkadzają.

​Podczas naszej rozmowy zwracam uwagę na każde ze słów - żadne z nich nie pada przypadkiem - które następnie łączę w spójną całość wraz z opowiedzianymi historiami (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość), co daje nam szereg przekonań i wypadkowych, z którymi dalej pracujemy. Żeby zrozumieć, jak nasza psychika wpływa na ciało fizycznie, korzystam ze schematów i zależności z zakresu totalnej biologii - wszystko, co dzieje się w naszej psychice (umysł świadomy oraz podświadomy) odbija się na naszym ciele fizycznym, które nas o tym informuje. ​ Do pracy z umysłem podświadomym wykorzystuje metody Theta Healingu, Za pomocą wspólnego transu medytacyjnego (nie jest to hipnoza) przenosimy się na 7 plan egzystencji i tam pracujemy w świetle z naszymi przekonaniami. Sprawdza się to szczególnie w przypadku, w którym racjonalnie zrozumieliśmy pewne zależności naszego myślenia, zachowania innych osób, ale tli się w nas jeszcze ta przedziwna iskierka, która potrafi być niezrozumianym zapalnikiem naszych emocji.

I najistotniejsza sprawa - w naszej pracy chodzi o to, abyście wyszli nie tylko z wiedzą o stanie swojego ciała i umysłu, chwilową ulgą, ale z narzędziami do pracy ze sobą, aby to, czego dowiedzieliśmy się podczas spotkania, nie powróciło. Oczywiście pewne rzeczy pokażą nam się prędzej czy później - o to chodzi w lekcjach, które wszechświat przed nami stawia - jednak wtedy, będziemy już świadomi zachodzących procesów i będziemy w stanie je przepracować.

Możemy również bezpośrednio wejść w stan Theta i zacząć pracę, jeśli znamy temat. :)

Będę miał ze sobą także moje kryształowe, miłe dzieła, które będzie można przytulić. :)

Mamy w sumie 3 dostępne miejsca w ciągu dnia, które będą w godz, 11:30, 14:00 oraz 17:30. Czas trwania jednej sesji to ok. 1.5 h, ale z reguły kończy się na 2 h wraz z rozmowami. :)

Inwestycja wynosi 200 zł od osoby.

W celu rezerwacji miejsca proszę pisać do Miłosza (Miłodzieło - milodzielo@gmail.com lub Pawła Klonowskiego (wibracje zdrowia) Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie pełnej kwoty. W sprawie płatności proszę pisać również do mnie, Miłosza. :)

Kilka słów o mnie: Miłosz Zaremba - w skrócie "chodząca miłość". Kryształowo-tęczowa istota, twórca magicznej biżuterii i innych dzieł z użyciem kryształów. Praktyk Theta Healing, miłośnik totalnej biologii, który uzdrawia również poprzez masaże energetyczne i sesje indywidualne. Propagowanie ideologii bezwarunkowej miłości i uśmiechu jest na porządku dziennym.

Więcej informacji o spotkaniach oraz Miłodziele pod adresem www.milodzielo.pl

Do zobaczenia! ♥  

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page