top of page

niedz., 11 gru

|

Warszawa

MEDYTACJA UZDRAWIANIA Z KONCERTEM MIS KRYSZTAŁOWYCH

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż. Po wewnętrznych przestrzeniach oraz kryształowych wymiarach...

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
MEDYTACJA UZDRAWIANIA Z KONCERTEM MIS KRYSZTAŁOWYCH
MEDYTACJA UZDRAWIANIA Z KONCERTEM MIS KRYSZTAŁOWYCH

Czas i lokalizacja

11 gru 2022, 18:00 – 20:00

Warszawa, Sewastopolska, 02-758 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

JEDYNE TAKIE WYDARZENIE jeszcze w tym roku w Warszawie

KIEDY: 11.12.2022 r.

GDZIE: WARSZAWA MOKOTÓW – ul. SEWASTOPOLSKA (dokładny adres po zapisaniu się)*

To jest TEN MOMENT, kiedy naprawdę nic nie musisz, możesz zatrzymać się i pozwolić sobie na SIEBIE poprzez wyciszenie i złapanie oddechu przy kojących dźwiękach mis kryształowych. Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż. Po wewnętrznych przestrzeniach oraz kryształowych wymiarach...

Podczas medytacji będziemy mogli spotkać się ze swoim wewnętrznym światłem lub głęboko skrywanym cieniem, uzdrowić i zintegrować to, co jest w gotowości, a także pożegnać to, co już nam nie służy.

NAJWAŻNIEJSZA JEST TWOJA INTENCJA

SPRAWY ORGANIZACYJNE: - wymiana energii - 88 zł płatne gotówką na miejscu - ograniczona ilość miejsc, będzie to kameralny koncert - do 12 osób. - polecamy wygodny strój, w którym będziesz czuć się swobodnie. - zapewniamy koce i poduchy, ale jeśli potrzebujesz, zabierz swoją ulubioną ze sobą. - zapisy u Michała: *Messenger: FB - JesteśMy *Telefonicznie/Whatsapp: +48510392514 (Jeśli nie odbieram – napisz, proszę, sms).

Kim jesteśmy?

JesteśMY to Inicjatywa Wolnych Ptaków. Zrzeszająca ludzi, którzy chcą RAZEM robić coś dla innych. W połączeniu z tym, co najważniejsze. Co każdy z nas ma w sobie. W połączeniu ze światłem MIŁOŚCI.

PROWADZĄCY: Miłosz Zaremba www.milodzielo.pl

Terapeuta holistyczny, który w swojej pracy posługuje się minerałami, tworzy z nich amulety w formie biżuterii, a przede wszystkim prowadzi uzdrowienia z ich pomocą. Porusza się w polu duchowym, a technicznie czerpie, m.in. z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii.

spotkajMY się

Michał & Miłosz

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page