top of page

wt., 28 gru

|

Online

Możliwości kształtowania orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej - LGBT+

Przeszedłem przez etapy udawania heteroseksualnego chłopca, biseksualnego młodzieńca, zdeklarowanego, młodego, dorosłego geja, po czym zaliczyłem mały odwrót i... no właśnie, jakby to obecnie określić?

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Możliwości kształtowania orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej - LGBT+
Możliwości kształtowania orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej - LGBT+

Czas i lokalizacja

28 gru 2021, 18:00 – 19:30

Online

O wydarzeniu

Kochani, jakiś czas temu spytałem się Was, czy chcielibyście, abym poprowadził wykład na temat możliwości powstania/kształtowania się orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej, no i odpowiedź brzmiała "tak".

Z racji tego, że sam w swoim prywatnym świecie eksploruję mocno kwestie orientacji seksualnej, z biegiem czasu otrzymałem informacje, gdzie, kiedy i jakim celu kształtowała - i wciąż kształtuje - się moja tożsamość w tym zakresie.

Przeszedłem przez etapy udawania heteroseksualnego chłopca, biseksualnego młodzieńca, zdeklarowanego, młodego, dorosłego geja, po czym zaliczyłem mały odwrót i... no właśnie, jakby to obecnie określić?

Jestem, po prostu. Mam swoje preferencje, ale nie utożsamiam się z żadną z grup. Hetero? Nie. Homo? Nie. Bi? Nie. Pan? Nie. Male? Nie. Female? Nie. A jednocześnie wszystkiego po trochu TAK!

Dobre 10 lat temu, kiedy stanęła mi przed oczami perspektywa bycia gejem, powiedziałem do siebie i dorastałem z lekka z taką myślą, że jeśli okaże się, że faktycznie kobiety mnie nie "kręcą", to nie będzie mnie już tutaj.

Hej, jestem i nigdzie się nie wybieram!

To, na czym mi zależy, to zwyczajny, prosty, dobrowolny wybór, który nie jest podyktowany lękiem, traumą, strachem czy czymkolwiek innym, co jest po stronie "ograniczników".

Osobiście lubię rozumieć, lubię wiedzieć, a to daje mi swobodniejsze pole do zmian, podejmowania decyzji, no i najzwyczajniej w świecie buduje takie poczucie bezpieczeństwa, chociaż poduchę. I taką też zasadę propaguję - zrozumienie jest jednym z istotniejszych elementów do integracji/uzdrowienia danego tematu.

Zebrałem kilka-kilkanaście możliwości powstania odmiennej orientacji seksualnej względem panujących obecnie większościowo normatyw społecznych.

A naszą podróż po linii czasu zaczniemy od... od momentu, w którym nawet nie zostaliśmy poczęci czysto fizycznie. 

Dla jasności - nie ma zdrowych, nie ma chorych, to nie kwestia orientacji i preferencji. Owszem, można mówić o chorobie - braku akceptacji. Tak mniej więcej oczywiście. Konsekwencje braku przyjęcia w pełnym pięknie siebie rodzą w dalszym życiu te "choroby" i problemy.

I dla kolejnej jasności - podzielę się tym, co wiem na ten moment. Są to MOŻLIWOŚCI jedne z... iluś. Daje to dużo wiedzy, ale nie zapełnia nam całości obrazu - ten malujemy już sami.

Formalności: - Wykład potrwa +/- godzinę, - Spotkanie odbędzie się online - na youtubie - https://www.youtube.com/.../UC8B5OaCeAzjuaDUzj8hJ1gw/videos- Nagranie będzie dostępne później na YT, - Inwestycyjnie - doceń mnie, na ile czujesz (to pozwoli mi z większą swobodą i radością nagrywać kolejne materiały), - Dane do przelewu: Miłodzielo, tytułem "LGBT+", na numer 66 1140 1010 0000 5433 5900 4145 - mbank.

W kwestii technicznej - spotkanie zrobimy sobie zapewne linkowane na zoomie. Aplikacja jest darmowa, możesz ją śmiało pobrać - i luzik, nie musisz się pokazywać.

No i kilka słów o mnie: "Jestem - to chyba najlepiej oddaje to, co czuje moje serce, kiedy próbuję napisać coś o swojej “profesji”. Pracuję jako terapeuta holistyczny. W swojej pracy posługuje się minerałami i prowadzę poprzez nie uzdrowienia, rozmawiam z nimi i tworzę z nich biżuterię. Czerpie w swojej pracy z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii. Rozmowa jest dla mnie podstawą, ponieważ wychodzę z założenia, że to zrozumienie jest jednym z istotniejszych punktów na drodze do integracji i uzdrowienia danego tematu. Wykonuję też masaże energetyczne i pracuję z ciałem eterycznym. Uczę się być, kiedy jestem potrzebny i wiedzieć, kiedy zadaje się mi pytanie.  Zapraszam Was na moją stronę: https://www.milodzielo.pl/"

No to co? Do usłyszenia i zobaczenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page