top of page

wt., 13 sie

|

Pracownia Beaty Pawlikowskiej-Ludwisiak

Poznaj Miłodzieło

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

13 sie 2019, 19:00 – 21:00

Pracownia Beaty Pawlikowskiej-Ludwisiak, Romualda Traugutta 21, 06-100 Pułtusk, Polska

O wydarzeniu

Cześć Kochani,

zapraszam Was serdecznie 13.08 do Pracowni terapeutycznej Beaty Pawlikowskiej-Ludwisiak, która mieści się przy ul. Traugutta 21a w Pułtusku, na spotkanie, podczas którego opowiem o sobie i swojej pracy uzdrowiciela, a także i przede wszystkim o mocy kryształów, z których tworzę biżuterię.

Podczas spotkania będziemy głównie rozmawiać o kryształach i ich wpływie na nasze życie, zdrowie i energetykę ciała, sposobach oczyszczania i ładowania w oparciu o żywioły, a także technikach odpowiedniego doboru swojego kryształu. Jeśli starczy nam czasu, porozmawiamy również o wiązaniu zaklęć, czyli łączeniu kryształów w grupy, np. zestaw na uzdrawiający sen czy filtrowanie i strukturyzowanie wody.

Będę miał ze sobą swoje Miłodzieła, więc każdy będzie mógł przytulić jedno z nich, jeśli się do niego uśmiechnie. 🙂

Opowiem Wam również trochę więcej o sobie, czyli mojej pracy i życiu jako uzdrowiciela. Jako pierwsze pojawiły się na mojej drodze kryształy oraz masaż energetyczny, a z czasem przybyły metody Reiki, Theta Healingu, a także zasady totalnej biologii. Łączę pracę z umysłem świadomym, podświadomym, a także ciałem i duchem. Będzie trochę o uzdrawianiu wcieleń, historiach rodowych i rozmowach z aniołami.

Generalnie spotkanie będzie miało swobodny charakter i chodzi przede wszystkim o to, żebyście wynieśli z niego jak najwięcej potrzebnej i interesującej Was wiedzy, dlatego pytajcie, o co tylko chcecie.

Koszt tego spotkania to symboliczne 10 zł - niech energia płynie - a trwać będzie w godz. 19-21 (z prawdopodobieństwem przedłużenia). 🙂

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt, żebym mógł jak najlepiej przygotować przestrzeń. 😉

Do zobaczenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page