top of page

sob., 26 lut

|

Zoom

Poznaj świat minerałów - początek kryształowej drogi (I)

Kochani, zapraszam Was serdecznie na spotkanie/warsztaty, na których będziemy rozmawiać oraz pracować z kryształami!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poznaj świat minerałów - początek kryształowej drogi (I)
Poznaj świat minerałów - początek kryształowej drogi (I)

Czas i lokalizacja

26 lut 2022, 11:00 – 14:00

Zoom

O wydarzeniu

Kochani, zapraszam Was serdecznie na spotkanie/warsztaty, na których będziemy rozmawiać oraz pracować z kryształami!

Odpowiadając na zapotrzebowanie z przestrzeni - W KOŃCU ODPOWIADAM! ^^

Kryształowych spotkań będzie kilka, w zależności od tego, w jakim stopniu będziemy chcieli z nimi współpracować. :> I jest to też pewien wstęp/zapowiedź Akademii Magii.

Pierwsze spotkanie będzie wprowadzeniem do świata minerałów, a pomysł mam taki: - jak to się dzieje, że minerały działają? - jak dopasować kryształ do siebie i czym kierować się w wyborze? - jak nawiązać kontakt z kryształem? - jak dbać o minerały? - jakie minerały są podrabiane i na co uważać w obecnych czasach (minerały zodiakalne, fałszywki, podróbki, różnica między biżuterią a amuletem) - kryształowe opowieści, czyli o działaniu wybranych minerałów (ametyst, kryształ górski, kwarc różowy, czarny turmalin, cytryn, fluoryt). I to tak z grubsza.

I uznajmy, że jest to pierwszy stopień, który przygotuje Was do pracy z minerałami i wyjaśni wiele niewiadomych lub oczyści z bzdur przeczytanych w sieci. Tak... jak skorzystać, zadbać, wspomóc się i nie zrobić sobie krzywdy. Otrzymacie też skrypty z podstawowymi informacjami o działaniach minerałów oraz kryształowym bhp.

A po nim zapraszam na drugi stopień, w którym wejdziemy głębiej w świat minerałów, ich rodzaje i działania, a także podstawowe techniki do autolitoterapii.

Do drugiego stopnia można przystąpić wyłącznie po przejściu panelu podstawowego (chyba, że masz już wiedzę z tego poziomu).

https://fb.me/e/1byKEBycm

Formalności: Inwestycja wynosi 119 złotej energii od osoby (do 24.02). Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do spotkania w dniu wydarzenia (26.02) lub dzień przed (25.02), inwestycja wynosi 149 złotej energii. Spotkanie potrwa 3 godziny (w tym przerwa na herbatkę i ksiuty). Spotykamy się na platformie "zoom" - każdy otrzyma link, aby dołączyć.

Dane do przelewu: Miłodzielo, tytułem "początek kryształowe drogi", na numer 66 1140 1010 0000 5433 5900 4145 - mbank.

Jeżeli stoi Ci jeszcze jakiś znak zapytania i nie masz pewności, czy na 100% będziesz, a chcesz zarezerwować sobie miejsce, możemy umówić się na zaliczkę w wysokości 49 złotej energii. Zaliczka jest bezzwrotna.

Będzie brana pod uwagę w przypadku uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach jako karta pierwszeństwa.

Jeżeli zdecydujesz się zainwestować w oba stopnie, przygotuj się na zniżkę i 249 złotej energii. Dla tych, którzy zdecydują się na oba stopnie, ale dołączą w dniach przed wydarzeniem, tj. 25-27.02, przygotowałem 333 złotej energii.

Kilka słów o mnie: Miłosz Zaremba "Jestem - to chyba najlepiej oddaje to, co czuje moje serce, kiedy próbuję napisać coś o swojej “profesji”. Pracuję jako terapeuta holistyczny. W swojej pracy posługuje się minerałami i prowadzę poprzez nie uzdrowienia, rozmawiam z nimi i tworzę z nich biżuterię. Czerpie w swojej pracy z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii. Rozmowa jest dla mnie podstawą, ponieważ wychodzę z założenia, że to zrozumienie jest jednym z istotniejszych punktów na drodze do integracji i uzdrowienia danego tematu. Wykonuję też masaże energetyczne i pracuję z ciałem eterycznym. Uczę się być, kiedy jestem potrzebny i wiedzieć, kiedy zadaje się mi pytanie. Zapraszam Was na moją stronę: https://www.milodzielo.pl/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page