top of page

niedz., 27 lut

|

Zoom

Poznaj świat minerałów - podstawy autolitoterapii (II)

Kochani, zapraszam Was serdecznie na spotkanie/warsztaty, na których będziemy rozmawiać oraz pracować z kryształami!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poznaj świat minerałów - podstawy autolitoterapii (II)
Poznaj świat minerałów - podstawy autolitoterapii (II)

Czas i lokalizacja

27 lut 2022, 11:00 – 14:00 CET

Zoom

O wydarzeniu

Kochani, zapraszam Was serdecznie na spotkanie/warsztaty, na których będziemy rozmawiać oraz pracować z kryształami!

Jest to drugi stopień/panel podróży kryształową drogą, pierwszy znajdziecie tu: https://fb.me/e/2SxhcCta4.

Pierwsze spotkanie przygotowało nas do opieki nad nimi, bezpiecznego użytkowania oraz poznaliśmy bliżej kilka z nich.

W tym panelu zajrzymy głębiej w ich świat i: - poszerzymy bazę wiedzy o minerałach o ponad 20 rodzajów (m.in. lapis lazuli, sodalit, odmiany kwarcu, jaspis, agat, obsydian, onyks, selenit, kalcyt, karneol, labradoryt, kyanit, akwamaryn, granat, hematyt i wiele, wieeeeeeele innych. - zajrzymy głębiej w nasze przestrzenie, aby poznać swój język komunikacji z minerałami (mogą odpalać się procesy), - połączymy minerały z różnymi technikami pracy energetycznej i może wykonamy delikatne uzdrowienie/doładowanie, - przerobimy energetyczne bhp wobec nas, minerałów i przestrzeni.

I to będzie przygotowanie do pracy autolitoterapeutycznej, pracy ze sobą, jasne? Podkreślę to bardzo wyraźnie - nie upoważnia to do pracy z klientem. To przygotowanie do pracy ze sobą, nie z innymi. Jasne? No, wystarczająco wyraźnie, mam nadzieję. Na to jeszcze przyjdzie czas (chyba, że już pracujesz z klientem i minerały będą już dodatkowym wsparciem do Twojej pracy).

Otrzymacie też skrypty z materiałami z tego spotkania - będą tam również układy dłoni i propozycje pracy energetycznej z ich użyciem. Mały bonus się tam znajdzie.

Do drugiego stopnia można przystąpić wyłącznie po przejściu panelu podstawowego (chyba, że masz już wiedzę z tego poziomu).

Jeżeli wejdziemy w procesy uzdrawiania, macie moje wsparcie i jedno słowo, a pojawię się obok. Pamiętajcie też, że tworzymy kryształowy "krąg", grupę, więc na ten czas jesteśmy trochę bardziej razem.

"Co we mnie, to i w Tobie".

Formalności: Inwestycja wynosi 149 złotej energii od osoby (do 24.02). Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do spotkania w dniu wydarzenia (27.02) lub dzień przed (25.02), inwestycja wynosi 199 złotej energii. Spotkanie potrwa 3 godziny (w tym przerwa na herbatkę i ksiuty). Spotykamy się na platformie "zoom" - każdy otrzyma link, aby dołączyć.

Dane do przelewu: Miłodzielo, tytułem "autolitoterapia", na numer 66 1140 1010 0000 5433 5900 4145 - mbank.

Jeżeli stoi Ci jeszcze jakiś znak zapytania i nie masz pewności, czy na 100% będziesz, a chcesz zarezerwować sobie miejsce, możemy umówić się na zaliczkę w wysokości 49 złotej energii. Zaliczka jest bezzwrotna. Będzie brana pod uwagę w przypadku uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach jako karta pierwszeństwa.

Jeżeli zdecydujesz się zainwestować w oba stopnie, przygotuj się na zniżkę i 249 złotej energii. Dla tych, którzy zdecydują się na oba stopnie, ale dołączą w dniach przed wydarzeniem, tj. 25-27.02, przygotowałem 333 złotej energii.

Kilka słów o mnie: Miłosz Zaremba "Jestem - to chyba najlepiej oddaje to, co czuje moje serce, kiedy próbuję napisać coś o swojej “profesji”. Pracuję jako terapeuta holistyczny. W swojej pracy posługuje się minerałami i prowadzę poprzez nie uzdrowienia, rozmawiam z nimi i tworzę z nich biżuterię. Czerpie w swojej pracy z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii. Rozmowa jest dla mnie podstawą, ponieważ wychodzę z założenia, że to zrozumienie jest jednym z istotniejszych punktów na drodze do integracji i uzdrowienia danego tematu. Wykonuję też masaże energetyczne i pracuję z ciałem eterycznym. Uczę się być, kiedy jestem potrzebny i wiedzieć, kiedy zadaje się mi pytanie. Zapraszam Was na moją stronę: https://www.milodzielo.pl/"

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page