top of page

śr., 14 lut

|

PRZESTRZEŃ SERCA

PrzyTulny krąg z Przodkami - MIŁOŚĆ - Kwarc Różowy - ONLINE

Minerały przygotowywały mnie do tego od... dobrych 4 lat, a w ostatnim roku prowadziły mnie do "Medycyny Międzyplanetarnej" - określę to wielowymiarowym uzdrawianiem w polu kwantowym.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
PrzyTulny krąg z Przodkami - MIŁOŚĆ - Kwarc Różowy - ONLINE
PrzyTulny krąg z Przodkami - MIŁOŚĆ - Kwarc Różowy - ONLINE

Czas i lokalizacja

14 lut 2024, 18:00 – 19:00

PRZESTRZEŃ SERCA

O wydarzeniu

Witajcie, moi Mili, 

zapraszam Was serdecznie na pierwszy (after come back) "PrzyTulny krąg z Przodkami", czyli MINERAŁAMI :) 

Wróciłem do woj. Mazowieckiego po kilkuletniej podróży i poczułem (na ten moment), że tutaj jest "moje" plemię, chęć obecności i działania :) 

Minerały przygotowywały mnie do tego od... dobrych 4 lat,  a w ostatnim roku prowadziły mnie do "Medycyny Międzyplanetarnej" - określę to wielowymiarowym uzdrawianiem w polu kwantowym.

Tantrę z minerałami praktykuję od ok. 6 lat - zacząłem od tworzenia amuletów w postaci biżuterii użytkowej, a z czasem odkryłem, że to, jakie mam z nimi połączenie, jest czymś znacznie głębszym. 

Połączenie każdego z nas jest znacznie mocniejsze, ponieważ minerały (pierwiastki, z których się składają) są podstawowym budulcem naszego fizycznego świata, w tym również naszych ciał, "pojazdów" duszy, z którymi doświadczamy naszego życia. 

_________________________________

PrzyTulne kręgi z Przodkami są wydarzeniem cyklicznym i każde spotkanie jest dedykowane innemu tematowi przy współpracy z innym Przodkiem, czyli minerałem. 

Tematem pierwszej medytacji jest MIŁOŚĆ, a towarzyszyć nam będzie KWARC RÓŻOWY

Możemy poczuć przy tym temacie wykluczenie, słabości, bóle, smutki i żale (także wielopokoleniowe), radości, szczęścia, optymizm i nadzieję, ale przede wszystkim MIŁOŚĆ, swoją własną lub określonego rodzaju.

Być może uda nam się zrozumieć/poznać swój język miłości - lub kogoś bliskiego, np. członka rodziny, byłego lub obecnego partnera, partnerki, przyjaciela ze szkolnej ławki, itd. - co da nam więcej zrozumienia.  

Jeśli nie poczujemy nic, to też będzie to właściwe na ten moment - dowiemy się, czemu serducho postanowiło przestać czuć, co je przygniotło, czego się lęka, obawia, czego pragnie i chce od życia - i podładujemy je trochę, żeby zaświeciło z odwagą :) 

I mam nadzieję, że niezależnie od tego, co poczujemy, przyjmiemy siebie i swoje historie oraz doświadczenia, a tym samym przetransformujemy te pola i zrobimy w sobie więcej miejsca.

_________________________________

Medytacja jest prowadzona w stanie Theta, w połączeniu z Matką Ziemią oraz Ojcem Kosmosem w przestrzeni serca.

Połączenie aktywuje i pobudza do działania kryształ duszy (co ma/może mieć swoje konsekwencje w przyszłości, jak np. aktywacja darów, przebudzenie kundalini, szersze pole postrzegania, spontaniczne uzdrowienia, itd.). 

Podczas medytacji współpracujemy z całym naszym polem na różnych liniach czasowych (możliwe jest uzdrawianie i integracja wcieleń), a także nawiązanie lub/i wzmocnienie połączenia z Duchem/nadświadomością lub przewodnikami duchowymi (czyszczenie ślubowań i paktów/umów także). 

Poprzez siebie uzdrawiamy również nasz ród (możliwe są zmiany w relacjach osobistych, jak i u członków rodziny - choć raczej z nimi). 

Możliwe są natychmiastowe uzdrowienia na poziomie ciała fizycznego (zakres totalnej biologii, psychosomatyki).

To, jakich tematów dotkniecie podczas medytacji, zależy od Waszej indywidualnej kondycji oraz konstruktu (planu duszy). 

Każdy z nas jest na innym etapie i doświadczył innych zdarzeń, aby przeżywać wybrany przez siebie wariant na to życie. 

Nie potrzebujemy się porównywać (i tak działamy w polu kolektywnym i każde indywidualne uzdrowienie wpłynie na kondycję ogółu, w końcu Jesteś-My). 

"Kwantowe uzdrawianie" będzie działać w naszych polach, co przekłada się na nasze ciało fizyczne, energetyczne, psychikę, emocje, itd. 

Totalna biologia, psychosomatyka, medycyna germańska, fizyka kwantowa - zerknijcie tam, jeśli poczuliście potrzebę pogłębienia tej mechaniki wcześniej :)  

Wiem, że to może być nieco "kosmiczne" - dla mnie również było na początku. 

Na ten moment postrzegam to jako wpół magiczną mechanikę energetyczną, a siebie nazywam czasem energetycznym IT - bo to jest działanie z informacją, ot co :) 

Nie musisz się na tym znać - to jest podróż po Twoim świecie, uczymy się znać na/o sobie :) 

_________________________________

A ja nazywam się Miłosz Zaremba i działam jako terapeuta medycyny alternatywnej. 

Poruszam się w polach energetycznych i wielowymiarach, aby znaleźć przyczynę powstania wyzwania, z jakim się zmagasz. 

Towarzyszę Ci również w poruszaniu się po Twoim polu, ale nie ingeruję w procesy, jeśli nie jest to koniecznie - masz w sobie przecież umiejętności do zrozumienia siebie i zaopiekowania się sobą  ;) 

Zdecydowanie wolę przekazać Ci wędkę i pokazać, że potrafisz łowić, niżeli dać Ci rybę, którą zjesz na raz :) 

W swoich działaniach posługuję się hybrydą technik, które poznałem w tym życiu oraz odkodowałem z poprzednich. Działam przede wszystkim intuicyjnie w polach subtelnych, a względem ciała fizycznego, posługuję się psychosomatyką (wszystko i tak jest ze sobą połączone). 

Można określić mnie przewodnikiem, magiem, terapeutą czy uzdrowicielem - finalnie, po prostu jestem i robię, co jest do zrobienia (jeśli jest mi to dane). 

Wiele rzeczy wiem na chwilę, ale nie zostają we mnie - jestem kanałem, który przekazuje. 

_________________________________

Każdy z nas jest "jakiś" i ma to "coś" - i to jest nasza Świętość :) 

I właśnie z "tym", jako "ten", zapraszam "Ciebie" do PrzyTulnego kręgu z Przodkami, abyśmy po prostu BYLI coraz bardziej i "przy/po-znali" się z wzajemnością ;) 

_________________________________

Wydarzenie jest cykliczne, jednak na każdym z nich będziemy pracować z innym tematem/obszarem oraz przodkiem, czyli minerałem. 

Gdzie: MIŁODZIEŁOWY DOMEK (GRUPA NA FACEBOOKU) https://www.facebook.com/groups/milodzielowydomek

Kiedy: 14.02 (ONLINE) 

Miejsca: po prostu zapraszam, nie ograniczamy się <3 

Rezerwacja: Wyślij zaproszenie do grupy i widzimy się tam! <3 (jeśli nie masz fb, pożysz na chwilę czyjegoś lub stwórz fikcyjne konto - pamiętaj, żeby wypełnić formularz grupy na facebooku)

Płatność: Ty decydujesz, ile chcesz mi podziękować :) 

Blik na numer telefonu - 728484012 (w tytule wpisz: "NIECH PŁYNIE DALEJ") 

Czas: godz. 18:00-19:00

Przygotowanie: przygotuj przestrzeń, żeby było Ci wygodnie, ciepło i miło, zapal świeczkę, nalej szklankę wody i przytul minerał. 

INFORMACJE DODATKOWE I BHP:

Zadbaj o siebie po medytacji, nie planuj nic wielkiego, zrywnego - bądź przy sobie. 

Jeśli możesz, to nie planuj wyjść w nieznane, mało przyjemne przestrzenie, do galerii handlowej, pracy, domu rodzinnego, itd. 

To jest dzień i czas dla Ciebie <3 

Jeśli masz pytania, dzwoń lub pisz :) 

KONTAKT:

+48 728 484 012 - Miłosz, czyli ja :) 

Strona: https://www.milodzielo.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/milodzielo/

Instagram: https://www.instagram.com/milodzielo/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC8B5OaCeAzjuaDUzj8hJ1gw

_________________________________

Dziękuję Wam pięknie za zaufanie, jakim mnie dażycie <3 

Zawsze staram się najlepiej, jak potrafię, a każdy uśmiech na buzi - także ten ze łzami i smarkami przy brodzie - sprawia, że chce mi się również płakać i skakać z radości, że warto, że potrzeba, że miło, że serce rośnie :) 

Bo szczęśliwy człowiek, to... szczęśliwy człowiek! <3 

Będąc w i na swojej drodze, 

w miłości, 

Miłosz

Bilety

  • MIŁOŚĆ (23.02)

    Zarezerwuj miejsce dla siebie lub kogoś bliskiego :)

    50,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page