top of page

sob., 31 lip

|

Warszawa

Spotkanie w Kryształowym Wymiarze

Kochani, zapraszam Was serdecznie na najnowsze i pierwsze tego typu wydarzenie! 🥰 Rozmowy z kryształami, kryształowy krąg, medytacje z kryształami i… jeszcze więcej kryształów!

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie w Kryształowym Wymiarze
Spotkanie w Kryształowym Wymiarze

Czas i lokalizacja

31 lip 2021, 11:00 – 15:00

Warszawa, Sabały 39/4, 02-174 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Cześć, Kochani!

Chcę Was serdecznie zaprosić na tak zwane „Spotkanie w Kryształowym Wymiarze”. Będziemy uczyć się rozmawiać z kryształami, uzdrawiać razem z nimi, a spotkanie zakończymy kryształowym kręgiem i medytacją z wybranym kryształem. 

Będę mieć ze sobą dużo kryształów - zrobimy sobie mały pokaz - o których będziemy rozmawiać i poznawać ich energie. Jeśli macie swoje kryształy, które chcielibyście wziąć ze sobą, śmiało! Z nimi też możemy porozmawiać. 

Spotkanie będzie miało charakter warsztatów. Spędzimy ze sobą 4 godziny z przerwą na jedzenie i inne dobroci. Możemy stworzyć grupę maksymalnie 8 osób. Inwestycja spotkania wynosi 300 złotej energii od osoby. Spotkamy się w Wytwórni Dobra o godz. 11:00.

Rezerwację gwarantuje wpłata 50zł na konto: 66 1140 1010 0000 5433 5900 4145 Zaliczka jest bezzwrotna.

Oraz wypełnienie formularza: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScrjiXEVKd.../viewform...

Mam nadzieję, że kryształowe humory Wam dopisują i spotkamy się wspólnie w kryształowym wymiarze. 

Ściskam Was ciepło, Miłosz. 

Ps. Kilka słów o mnie.

Jestem - to chyba najlepiej oddaje to, co czuje moje serce, kiedy próbuję napisać coś o swojej “profesji”.

Pracuje jako terapeuta holistyczny. W swojej pracy posługuje się minerałami i prowadzę poprzez nie uzdrowienia, rozmawiam z nimi i tworzę z nich biżuterię. Czerpie w swojej pracy z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii. Rozmowa jest dla mnie podstawą, ponieważ wychodzę z założenia, że to zrozumienie jest jednym z istotniejszych punktów na drodze do integracji i uzdrowienia danego tematu. Wykonuję też masaże energetyczne i pracuję z ciałem eterycznym. Uczę się być, kiedy jest potrzebny i wiedzieć, kiedy zadaje się mi pytanie. 

Zapraszam Was oczywiście na moją stronę: https://www.milodzielo.pl/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page