top of page

niedz., 06 mar

|

Leszno

Spotkanie w kryształowym wymiarze - Leszno

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie/warsztaty, na których będziemy rozmawiać oraz pracować z kryształami!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie w kryształowym wymiarze - Leszno
Spotkanie w kryształowym wymiarze - Leszno

Czas i lokalizacja

06 mar 2022, 16:00 – 20:00

Leszno, Narutowicza 1/8

O wydarzeniu

Kochani, namieszało się co nie miara, ale w końcu wyszedł nam stosunkowo klarowny mix, jak dobra zupa krem. ^^

Ostatecznie zaktualizowane wydarzenie!

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie/warsztaty, na których będziemy rozmawiać oraz pracować z kryształami! Trochę się pozastawianiem, jak to zrobić, ale w końcu mam piękny pomysł! Kryształowych spotkań będzie kilka, w zależności od tego, w jakim stopniu będziemy chcieli z nimi współpracować. :>

Pierwsze spotkanie będzie wprowadzeniem do świata minerałów, a pomysł mam taki: - jak to się dzieje, ze minerały działają? - jak dopasować kryształ do siebie i czym kierować się w wyborze? - jak nawiązać kontakt z kryształem? - jak dbać o minerały? - co możemy zrobić z kryształami, jak skorzystać z ich potencjału? - kryształowe opowieści, czyli kategorie kryształów i garść informacji. I to tak z grubsza.

Podczas warsztatów będziemy pracować z wybranym przez siebie kryształem górskim, a na koniec spotkania zostaną one już z wami. Będziemy mieć też do picia wodę z kryształami.

Warsztaty potrwają ok. 3 godzin (przerwa będzie, spokojnie).

A tych, którzy będą chcieli wejść w głębsze procesy uzdrawiania i pracy autolitoterapeutycznej, zapraszam na koncert mis kryształowych po warsztatach.

Będę mieć ze sobą 3 misy - splot, serce i gardło.

Będzie to więc podróż przez serce do naszego ciała emocjonalnego w układzie pokarmowym, wydobycie i ułożenie tego, co kotłuje się w jelitach czy żołądku, przetransformowanie tego w polu serca i wyrażenie gardłem.

Będzie to po części medytacja prowadzona. Medytacja świadomości, oczyszczenia i wdzięczności dla nas samych za każdy trud i nie trud życia (nie)codziennego.

Koncert potrwa ok. 1 godziny.

Inwestycje są podzielone w zależności od wybranego wariantu: 1. Warsztaty - 149 złotej energii/os. 2. Koncert mis kryształowych - 88 złotej energii/os. 3. Warsztaty + koncert - 199 złotej energii/os.

Spotkanie odbędzie się w "Chata joga" przy ul. Narutowicza 1/8 w Lesznie

W sprawie rezerwacji i płatności kontaktujcie się z Anią - anna.belezina@gmail.com; (669480811). W razie kryształowych pytań, kontaktujcie się ze mną, Miłoszem (728484012)

Ah, kilka słów o mnie:

Miłosz Zaremba "Jestem - to chyba najlepiej oddaje to, co czuje moje serce, kiedy próbuję napisać coś o swojej “profesji”. Pracuję jako terapeuta holistyczny. W swojej pracy posługuje się minerałami i prowadzę poprzez nie uzdrowienia, rozmawiam z nimi i tworzę z nich biżuterię. Czerpie w swojej pracy z praktyk Munay-Ki, ReiKi, Theta Healingu oraz zasad totalnej biologii. Rozmowa jest dla mnie podstawą, ponieważ wychodzę z założenia, że to zrozumienie jest jednym z istotniejszych punktów na drodze do integracji i uzdrowienia danego tematu. Wykonuję też masaże energetyczne i pracuję z ciałem eterycznym. Uczę się być, kiedy jestem potrzebny i wiedzieć, kiedy zadaje się mi pytanie. Zapraszam Was na moją stronę:

https://www.milodzielo.pl/"

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page