top of page

sob., 07 wrz

|

Lokalizacja Do Ustalenia

Urodziny Metatrona

Moc kryształów - poznaj Miłodzieło

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

07 wrz 2019, 10:00 – 22:00

Lokalizacja Do Ustalenia

O wydarzeniu

Cześć Kochani,

zapraszam Was serdecznie na urodziny Metatron Holistyczne Centrum Wiedzy i Naturalnych Terapii, gdzie opowiem o sobie i swojej pracy uzdrowiciela, a także o mocy kryształów, z których tworzę biżuterię. Poznacie również to cudowne miejsce i może znajdziecie tam również miejsce dla siebie. :)

Podczas spotkania opowiem Wam o kryształach i ich wpływie na nasze życie, zdrowie oraz energetykę ciała, sposobach oczyszczania i ładowania w oparciu o żywioły, a także o tym, jak wybrać swój kryształ. Jeśli starczy nam czasu, porozmawiamy również o wiązaniu zaklęć, czyli łączeniu kryształów w grupy, np. zestaw na uzdrawiający sen czy filtrowanie i strukturyzowanie wody.

Opowiem Wam również o sobie, czyli mojej pracy i życiu jako uzdrowiciela. Wykonuję masaże energetyczne, korzystam z mocy kryształów, Reiki, Theta Healingu, a także zasad totalnej biologii. Łączę pracę z umysłem świadomym, podświadomym, a także ciałem i duchem. Będzie też trochę o uzdrawianiu wcieleń, historiach rodowych i rozmowach z aniołami.

Będę miał również swoje stoisko z kryształowymi dziełami, więc każdy będzie mógł przytulić jedno z nich. A przy nim będziemy dalej rozmawiać o tym, co Was ciekawi. :)

Do zobaczenia!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page