top of page

sob., 09 sty

|

Agawy 16, Warszawa

Uzdrawianie z kryształami - warsztaty

Kochani, zapraszam Was serdecznie na kryształowe warsztaty, na których będziemy rozmawiać z kryształami, a także uzdrawiać z ich pomocą!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Uzdrawianie z kryształami - warsztaty
Uzdrawianie z kryształami - warsztaty

Czas i lokalizacja

09 sty 2021, 11:00 – 17:00

Agawy 16, Warszawa, Agawy 16, 01-158 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/131L72JQB

Kochani, zapraszam Was serdecznie na kryształowe warsztaty, na których będziemy rozmawiać z kryształami, a także uzdrawiać z ich pomocą!

Można powiedzieć, że jest to druga część cyklu kryształowych spotkań! Pierwsze z nich, to "Kryształy - jak z nimi pracować?" - https://fb.me/e/3qV8a9aqm.

Tym razem szerzej zglebimy każdy z tematów. Będziemy uczyć się z nimi rozmawiać, oczyszczać, uzdrawiać i intencjonalność. Dużo będzie o dopasowaniu odpowiedniego kryształu, łączeniu ich ze sobą, totalnej biologii, psychosomatyce, poznaniu swojego kanału komunikacyjnego z kryształem. Porozmawiamy szerzej i dokładniej o kryształach i ich potencjałach, no i dopasowaniu ich do naszych potrzeb. Czyli będziemy robić siatki kryształowe na ciele i medytacje z nimi!

Można powiedzieć, ze to taki smaczek do pracy z amuletami, kryształami i innymi osobami.

Proponuje spotkać się u mnie, w mojej kryształowej grocie z kotami. Co prawda mamy dość specyficzny czas, ale jakkolwiek za pierwszym razem mogliśmy spotkać się online, tak tym razem zrobimy to na żywo.

Sprawy techniczne: U mnie zmieszczą się 4 osoby, także tyle nas maksymalnie będzie. Posiedzimy razem 6 godzin, tak w założeniu. W ciągu dnia pójdziemy na jakieś jedzonko do pobliskiego Zaścianka lub Włocha Mieszkam w Warszawie na Woli, przystanek Młynów. Dojechać można metrem lub tramwajem. W mieszkaniu mam dwa kotki, wiec należy się na to przygotować. Będziemy też mogli poleżeć w kryształach, pić mieszanki ziołowe, pooczyszczać kadzidłami i się doładować! Inwestycja od osoby wynosi 300 zł z wcześniejszą rezerwacja i wpłatą zaliczki 100 zł. Pomyślałem o 9 stycznia, ale zawsze możemy dopasować datę.

A kilka słów o mnie: można nazwać mnie artystą, pomocnikiem, przewodnikiem czy uzdrowicielem - choć każdy z nas jest nim sam w sobie - albo po prostu Miłoszem. W swojej pracy łączę wiedzę z różnych źródeł. Jako pierwsze pojawiły się kryształy oraz masaż energetyczny, a z czasem przybyły metody Reiki, Theta Healingu, a także zasady totalnej biologii.

Polecam Wam obejrzeć jeszcze ten film, w którym jest trochę więcej o tym, co robię z amuletami. Będziemy to robić! https://www.youtube.com/watch...

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page