top of page
Szukaj

Kryształowe dziecko

Witaj na tym świecie, kryształowe dziecię.

Cieszę się niezmiernie, że tutaj jesteś. Cieszy się z tego cały świat, który właśnie teraz potrzebuje Twojego istnienia i uśmiechu. Niesiesz w sobie dary, które są bezcenne, których wartości nie da się przekalkulować na monety. Niesiesz w sobie dary, których nie da się zamknąć w pudełku i schować przed światem pod łóżkiem. Właśnie Ty jesteś darem, który samym swoim istnieniem i życiem czyni cuda.


Nie bój się swoich darów, nie bój się siebie. Nie bój się świata, który udaje, że nie jest na Ciebie gotowy. Nie wątp w swoją siłę i moc, miłość i dobroć, radość i uśmiech, spontaniczność i marzenia, przeczucia i wiedzę. Nie wątp w swoją wyjątkowość. Wszystkie Twoje słabości to siła, która jest skrzętnie tłumiona przez świadomość, której czas już dobiegł końca. Nie bój się swoich uczuć, pragnień i potrzeb. Nie obawiaj się ryzyka i sprzeciwu. Nie obawiaj się bólu i złości. Nie bierz na siebie cierpienia tego świata, który woła o pomoc.


On prosi o nią Ciebie, ale nie prosi Cię o walkę i przelewanie krwi. Nie prosi Cię o smutek, cierpienie i poświęcenie. Nie prosi Cię o współczucie i współuzależnienie. Nie prosi Cię o trwogę i zmartwienia. Nie prosi Cię o rozpamiętywanie i nienawiść. Nie prosi Cię o kolejne mury.


On prosi o zrozumienie i akceptację. Prosi o to, żebyś żył, a nie udawał. Chce, żebyś był szczęśliwy i pełen zachwytu. Prosi, żebyś czuł i dzielił się swoją miłością i radością. Świat prosi o to, żebyś był i uświadomił znaczenie istnienia tym, którzy o tym zapomnieli.


Zrozum siebie, kochaj siebie, szanuj siebie, akceptuj siebie, bądź świadom swojej mocy, miłości i dobroci, które nosisz w sercu. Jesteś pięknem tego świata, który prosi Cię o to, żebyś był. Żebyś był sobą.


Uwierz mi proszę, że nigdy nie jesteś sam i jesteś we właściwym miejscu.


Jesteś piękną istotą, która zmienia ten świat prawdą i miłością, kwintesencją swojego cudownego i szczerego jestestwa.

Zawsze w Ciebie wierzę. Dziękuję Ci, że jesteś.

Kocham Cię.

615 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page